Faturalı Hatta Kredi Verenler

Faturalı hatta kredi, faturalı hatta kredi veren kimseler, hangi hatlara kredi veriliyor? Bankalara olan borçlarımızı zamanında ve düzenli ödemişsek kredi notumuz yüksek olur. Kredi notu sizin kredi çekebilirlik notunuzdur. Kredi notunuz düşük ise, hangi bankaya kredi veya kredi kartı başvurusunda bulunsanız dahi  onaylanmaz. Kredi notumuz sadece artık bankalarda değil, bir çok işlemlerimizde karşımıza çıkmaktadır. Senetli taksitli alışverişlerimiz de, ev kiralamak için gittiğimiz emlak ofislerinde. Daha ilerleyen zamanlarda daha çok alanlarda kullanılan bir not olacaktır. Kredi notu sadece ödenmeyen krediler de veya kredi kartları için düşük olmaz. Hiç bir şekilde bankalarla çalışmayan kişilerin de kredi notu oluşmadığından ötürü düşük olabilir. Çoğu insan banka mağdurları oldukları için, bankalar başvurdukları krediler onaylanmaz. Ama nakit ihtiyacımız olduğu zaman ne yapmalıyız?

Faturalı Hatta Kredi Veren Kurumlar

Banka dışı kredi veren yerler
Banka dışı kredi veren yerler

Bunun için değerlendirebileceğiniz bazı alternatifler var. İhtiyacımız araba veya eşya alımı için ise, KOÇ Finanstan bu ihtiyaçlarımız karşılayabiliriz. KOÇ finans araç, beyaz eşya ve mobilya ihtiyaçlarınız için tüm bayiliklerinde size hizmet sunmaktadır. Ama nakit paraya ihtiyacınız varsa her önünüze gelenden almayın derim. Çünkü çevrede insanların bu durumlarından yararlanmak isteyen kişiler ile dolu. Bu şekilde dolandırılan bir çok insan var. Bu kişileri pek duymuyoruz, ama yasa dışı işlemler olduğu için dolandırılanların çoğu şikayetlerde bulunamıyorlar. Belirli komisyon almamız gerekli diye sizden para talep edebilirler. Hatta bu kişiler kendi kimliklerin bile açıklamazlar.

Faturalı Hattı Olanlara Kredi Veren Kimseler

Bu tür kişilere her daim dikkat edin. Bir çok yerde de faturalı hat sahiplerine  kredi verilir diye mutlaka duymuşsunuzdur. Turkcell veya diğer operatörlerinde en az bir yıllık faturalı hat kullananlar için kredi verilir diye. Bu tür kişilere ulaşmanız pek mümkün olmayabilir. Ya da nette verdikleri telefon numaralarına veya mail adreslerinden ulaşamayabilirsiniz. Bu tür işlemlerin pek yasal olmadığını artık hepimiz biliyoruz. Ama telefonlardan ulaştığınız kişilere sizinle görüşmek istemiyor, sadece telefondan böyle bir ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz söylüyorsa, sakın inanmayın. Bu tür işlemlerde ilk önce komisyon istediğini, sizin belirli bir hesaba para yatırmanız gerekeceğini, sizin bu parayı yatırdıktan sonra nakit para ihtiyacınızı mutlaka sonuçlandıracağını söylerler. Ama ne kadar güvenilir siz söyleyin? Sizin nakit ihtiyacınızı karşılasın, ondan sonra komisyon verebileceğinizi söyleyin. Bakın bakalım sizi ondan sonra arayacak mı? Tüm işlemlerinizi yaptıktan sonra komisyonu kabul ediyorsa da, imzalatılan her belgeyi de çok dikkatli bir şekilde okumayı sakın unutmayın.

Kaynak: https://www.faturalihatlarakredi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir