Garanti Pos Cihazı Nasıl Alınır

İş yerinizde Garanti pos cihazı kullanmak istiyorsanız ve Garanti pos cihazı nasıl alınır sorusunu merak ediyorsanız, bu sorunun cevabını yazının devamında bulabilirsiniz. Garanti Bankası’nın pos cihazını kullanmak istiyorsanız ilk önce başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Garanti pos cihazı başvuru yapmak için bankanın şubelerini ve interneti kullanabilirsiniz. Bankanın şubelerine gittiğinizde pos cihazı başvuru formu doldurmanız gerekmektedir.

Bunun yanında bankanın istediği evrakları bankaya beyan etmelisiniz. Garanti Bankası pos cihazı başvurusu için vergi levhası, imza sirküleri, resmi gazete, ticaret oda kaydı gibi evraklar istemektedir. Başvuru esnasında veya sonrasında banka sizlerden ekstra evraklar isteme hakkı bulunmaktadır. Şirketinizin gelir bilançosu gibi evraklar.

Garanti Bankası pos cihazı başvuru için ayrıca buraya tıklayarak pos cihazı başvuru formunu doldurabilirsiniz. Açılan sayfada gerekli olan bilgileri doldurduktan sonra formu gönderin. Banka sizlerle irtibata geçecektir.

Kabul olan başvurular sonrasında pos cihazını bankanızdan alabilirsiniz. Banka pos cihazını sizlere verdikten sonra kullanım kılavuzu ve yapmanız gereken şeyler hakkında sizlere gerekli bilgileri sunacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir