Turkcell Mobil Ödeme İle Alışveriş Yapılan Siteler

Kendi sektörünün lideri haline gelmiş olan Turkcell, her gün farklı yenilikler ile karşımıza çıkıyor. Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmeyi kendine hedef belirleyen Turkcell, alanında yaptığı farklı uygulamalar ve kampanyalar ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Bunlardan biri de Turkcell Mobil Ödeme uygulaması. Yazımızda bu uygulamanın detaylarını sizinle paylaşmak istedik.

Turkcell mobil ödeme; güvenli, hızlı ve kolay alışverişin adresidir. Bu uygulamada kullanıcısı olduğunuz Turkcell cep telefonu numaranızı tuşlayarak, rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik kredi kartı ve nakit para kullanmadan. Dışardan eve yemek siparişlerinizde, akaryakıt harcamalarınızda, market alışverişlerinizde Turkcell mobil ödeme uygulamasını kullanabilirsiniz.

Turkcell Mobil Ödeme uygulamasında ödemeler nasıl yapılıyor? Hemen sorunuzu yanıtlayalım.

Turkcell Mobil Ödeme
Turkcell Mobil Ödeme

* Öncelikle her yapacağınız alışveriş için, ödeme aşamasında cep telefonunuza onay mesajı ulaşacaktır. Mesajı onayladıktan sonra Turkcell mobil ödeme sistemi ile alışveriş tutarınız kredi kartı veya para kullanımına gerek kalmadan ödenmiş olur.

* Yapmış olduğunuz alışveriş tutarı ise eğer faturalı hat kullanıcısı iseniz, aylık faturanıza yansıtılır.

* Faturasız hat kullanıcısı iseniz, alışveriş tutarı TL yükleminizden düşülür.

Turkcell kullanıcısı iseniz, hattınızı mobil ödeme uygulamasına nasıl açabilirsiniz?

* Cep telefonunuzun mesaj bölümüne MOBIL ODEME AC yazıp, 2222’ye gönderebilirsiniz.

* Turkcell çağrı merkezini arayarak mobil ödeme uygulamasının açılmasını talep edebilirsiniz.

* Kurumsal hat kullanıcısı iseniz ve hattınız mobil ödemeye kapalı ise, durumu şirket yöneticisine iletmeniz gerekir. Şirket yöneticisi onay verirse hattınız mobil uygulamaya açılacaktır.

* Eğer mobil uygulamanızı kapatmak isterseniz, müşteri hizmetlerini arayarak yardım isteyebilirsiniz.

Turkcell Mobil Ödeme uygulaması ile ilgili tüm sorularınız hakkında www.turkcell.com.tr web sitesinden bilgi alabilirsiniz. Uygulama hakkındaki detaylar, üye işyerleri, nasıl iptal edilmesi gerektiği konusunda tüm bilgiler detaylı olarak web sitesinde yer almaktadır.

Turkcell Mobil Ödeme uygulamasının geçerli olduğu üye iş yerlerinin sayısı oldukça fazla olduğu için tümüne yazımızda yer veremeyiz. Ancak birkaç örnek vermemiz gerekirse öne çıkanları sizinle aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

Migros, McDonalds, Burger king, Carrefour, Pizza Hut, Kfc, Mybilet, ciceksepeti.com, Gamesilk.com turbobit.net, joy Game, izito.com, Shell, Petrol Ofisi, vs.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir