3-6 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

3 – 6 ay ertelemeli kredi veren bankalar hangileri? Bankalar özellikle bu yaz ayları döneminde ertelemeli kredi kampanyaları sunmaktadır. Bu kampanyalar, hem bu yaz dönemleri içerisinde ihtiyaçlarınızı karşılama, hem de şu dönemde alacağınız kredileri kullanıp, ödemelerine son bahar ya da daha ilerisi dönemde ödeme şansını yakalayabiliyorsunuz. Bankalar, özellikle bazı emekliler için, ara periyotlu krediler sunuyorlardır. Örneğin 3 ayda bir maaş alan emekli müşterilerine, 3 aylık ödemeli krediler sunuyorlardı. Bu kampanyalar da buna benzer imkanlar sunuyor. Tek farkı ödemeler 3 ayda bir değil, sadece 3 ay sonra başlıyor. Bu kampanyadan yararlanabileceğiniz banka kampanyaları da bulunuyor.

3 – 6 ay ertelemeli kredi veren bankalar hangileri? Mevcut dönem içerisinde 3 ay ertelemeli kredi veren bankaların başında Finansbank geliyor. Finansbank 3 ay ertelemeli kredi kampanyası kapsamı da, şimdi aldığınız kredinizin ilk ödemesine Eylül, ay sonunda alacağınız kredinin ödemelerine ise Ekim ayında başlıyorsunuz. Kredileri kampanyasının ne zaman sona ereceğine dair henüz belirlenmiş bir tarih yok. Fakat, bankanın kredi kampanyasını dilediği tarihte bitirebileceğini de unutmamak gerekir. Özelikle yaz tatili, okul kayıtları ve düğün sezonu olan bu dönem içerisinde, erteleme planlar yapabileceğiniz krediden faydalanabilirsiniz. 3 ay ertelemeli kredi imkanı sunan diğer bir banka ise Akbank. Akbank da müşterilerinin talepleri doğrultusunda, 3 ay sonra ödemesinin başlayacağı krediler sunuyor. Son olarak bulunduğumuz dönem içerisinde 3 ay ertelemeli bireysel ihtiyaç kredisi kampanyası sunan banka ise TEB. Bu bankaların kampanyaları için daha ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız banka şubelerine başvurabilirsiniz. Bunun yanı sıra, bankaların resmi internet sayfalarında da kampanyaların ayrıntılarına ulaşabilirsiniz.

ertelemeli kredi veren bankalar
ertelemeli kredi veren bankalar

6 AY ERTELEMELİ KREDİ

6 ay ertelemeli kredi veren bankalar ise, yine 3 ay erteleme kampanyası sunan bankaların başındaki TEB geliyor. TEB pek çok kredi kampanyası ile, kredi ihtiyacı olanların en çok başvuru aldığı bankalar arasında geliyor. Uygun faiz oranları ve vade seçenekleri ile, diğer kredi çeşitleri içerisinde de oldukça fazla başvuru talebi alıyor. 6 ay ertelemeli kredi kampanyası her ne kadar ödeme koşulları açısından, büyük bir imkan sunuyor olsa da, ileri atılmış bir kredinin faiz oranları biraz daha yüksek olacaktır. Yani standart bir krediden biraz daha fazla bir faiz oranını kabul etmiş olacaksınız. Ancak, önünüzde 6 aylık bir bütçe ayarlama imkanı bulabilirsiniz. Bu dönemde, hem parasız kalmazsınız, hem de kredi ödemeleriniz için bütçe ayarlaması yapma ve para biriktirme şansınız olur. TEB dışında 6 ay ertelemeli kredi imkanı sunan diğer banka ise, Şekerbank. Şekerbank da, özellikle tarımla ve hayvancılık ile uğraşan kişiler, isterlerse bireysel ihtiyaç kredisi, isterlerse de KOBİ destek kredisi sunuyor. Üstelik 6 ay erteleme kampanyasından da yararlanma imkanı ile.

TEB, Şekerbank, Finansbank ve Akbank tarafından sunulan bu kampanyaların, süreleri geçmeden başvuru yapmak istiyorsanız, öncelikli olarak bankaların resmi internet sayfalarında kampanya ayrıntılarını incelemenizi tavsiye ederiz. Kredi başvurularınızı internet ortamında ün yapacaksanız da, bankaların resmi internet sayfalarını tercih etmeyi unutmayın. Kredi başvuru için, yandaş başka siteleri tercih etmeyin. Kimlik bilgilerinizin kopyalanma ihtimali olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir