Yapı Kredi Play Kart Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır

Ülkemizde kredi kartı kullanmayan kişi sayısı nerede ise yok denecek kadar az. Nakit para bulunmasa da alışveriş yapma imkanı sunulması, aylık vadeler ile kolay ödeme derken kişiler için en cazip harcama kanallarından birisi oldu. Fakat kredi kartı kullanımında dikkat etmeniz gereken ve göz ardı etmemeniz gereken önemli etmenlerden birisi de bilinçli harcama.

Fazlasını Oku

Self Servis World Nedir

Yapı Kredi bankası hizmetlerinden olan Self Servis en çok merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Self Servis World ile artık tek düze kampanyaların dışına çıkabilir ve sizin için en özel kampanya fırsatını kendiniz düzenleyebilirsiniz. World Kart Self Servis Hizmet kampanya yönetim platformudur. Kendiniz indirim ve puan sunan kampanyalar oluşturabilirsiniz. Dilerseniz herkes bu imkândan yararlandın […]

Fazlasını Oku

World Kart Alışveriş Asistanı Uygulaması

Sürekli yenilikler hazırlayan ve müşterilerini şaşırtmayı başaran Yapı Kredi bankası, alışveriş asistanı uygulaması ile yine dikkatleri üzerine çekti. Kampanyalara daha hızlı ulaşabilecek, nerede indirim var ise anında görebilecek ve daha nice avantajını kullanabileceksiniz. Alışverişlerinizde de online bir asistanınız bulunsun ve keyfini doya doya çıkarın. Sizleri daha fazla merak içerisinde bırakmadan tüm kapsamı ile anlatıma devam […]

Fazlasını Oku

Yapı Kredi Bankası İnternet Bankacılığı

1944 yılında Türk vatandaşlarının daha iyi şartlarda konut sahibi olabilmesi amacıyla Kazım Taşkent tarafından kurulan Yapı Kredi Bankası bugün Türkiye’nin en büyük özel bankaları arasında sayılıyor. Sektördeki teknolojik gelişmeleri birebir takip eden kurum doğal olarak internet bankacılığı uygulamasına da geçti. Yıllardır YKB İnternet şubesi isteyen müşterilerine aksamadan, güven içinde hizmet veriyor.

Fazlasını Oku

World Puan Kullanılan Siteler Hangileri

Worldcard bankaların, müşterilerinin yapmış olduğu alışverişlere istinaden onlara tanımlamış olduğu puanlar olarak yorumlanabilir. Müşteriler, bankanın belirlemiş olduğu orana göre, giyim, kozmetik, yiyecek içecek ve hatta benzin alışverişlerinden World puan kazanmaktadırlar. Ne kadar alışveriş yapılırsa kazanılan puan da o kadar artmaktadır.Puanlarını biriktirerek alışveriş yapan vatandaşların sayısında her geçen gün artış yaşanmaktadır. 

Fazlasını Oku