3280 Denizbank Sms Kredi Başvurusu

Denizbank kredilerinden yararlanmak için bir kaç yol ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Genel olarak banka şubelerinden yapılan kredilerin yanında sms ile de kredi başvurusu yapılmaktadır. Özellikle gün içerisinde bankaların mesai saatlerinde çalışanlar ve bankaların şubelerine gidecek vakti bulamayanlar bu tür hizmetlerden yararlanarak kolay bir şekilde kredi başvurularını gerçekleştirmektedir. Denizbank sms kredi başvurusu hizmeti vermektedir.

3280 Denizbank sms kredi başvurusu yapmak için KREDİM ve vatandaşlık numaranızı aralarında bir boşluk bırakarak 3280’e göndermeniz yeterlidir. Bu sms bilgilerini gönderdikten sonra banka sizlere kısa bir süre içerisinde geri dönüş yapacaktır. Sms ile kredi sonucunuzu bildirecektir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta, sms ile kredi başvurusu yapılırken kredi tutarı belirleyememenizdir. Banka hakkınızda inceleme yapar ve maksimum kullanabileceğiniz kredi tutarını sizlere bildirir. Eğer bankanın sizlere uygun gördüğü kredi tutarından daha yüksek kredi kullanmak istiyorsanız banka şubesine giderek beyan etmelisiniz.

Denizbank sms kredi başvurusu 3280 ile sizlere ön onay vermektedir. Kredi başvurunuzun kesin onayı için bankaya gerekli olan evrakları beyan etmeniz gerekmektedir. Banka gerekli gördüğü anlarda sizlerden kefil isteyebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir