41 Süt Kart Nereden Alınır?

Kocaeli Belediyesi’ne ait olan hizmet alanında yaşamakta olan maddi gücü düşük vatandaşlar için uygulanmakta olan 41 kart sistemi sayesinde pek çok farklı ihtiyacı oldukça rahat bir şekilde gidermek mümkün olmak ile beraber bunlardan biri de anlaşmalı yerlerden süt alma imkanı olmaktadır. Bu yüzden de en çok merak edilen konulardan biri “41 süt kart nereden alınır?” sorusu olmakta ve bu yerler ile alakalı olarak bilgi vererek 41 kartlarında mevcut olan bakiyeler ile süt alınabilecek yerlerden bahsetmek son derece gerekli bir konu olmaktadır.

41 Kart Şifre Alma

Ancak bahsi geçen bu yerlerden alışveriş yapabilmek için öncelikli olan gerekmekte olan şey kart şifrenizdir. Bu yüzden söz konusu kartınız için bir şifre almaksızın alışveriş yapmanız mümkün olmamaktadır. Bu aşamada şifre almak için ise belediyede ilgili konu ile  çalışmakta olan birime başvuru yapmak da yapılacak olan bir işlem olsa da en hızlı çözümü almak için Kocaeli Belediyesi ile anlaşmalı olarak 41 kart hizmeti sunmakta olan Vakıf Bankası’na müracaat etmelisiniz.

41 Kart Şifremi Unuttum

Şifre konusunda yaşanmakta olan  bir başka problem ise mevcut olan şifrenin unutulması olmaktadır. Bu durumda da anlaşmalı yerler tespit edilse bile alışveriş yapmak mümkün olmamaktadır. Bu yüzden de mutlaka yeni bir şifre almak ya da belirlemek son derece önemli olmaktadır. Bu işlem için de yine belediyeye başvuru yapabilir ya da bankanız ile iletişime geçebilirsiniz.

41 Kart Süt Anlaşmalı Yerler

Eğer kullanılması zorunlu olan şifreyi belirledi iseniz bu aşamada ihtiyacınız olan sütü almak için anlaşmalı yerler ile irtibata geçebilirsiniz. Bu kapsamda hizmet veren oldukça fazla sayıda yer mevcut olsa da Kocaeli’ne ait olan hemen hemen her ilçede ve hatta semtte şubesi mevcut olan Peynirci Baba adlı markete oldukça rahat bir şekilde ulaşma imkanınız bulunmaktadır. Bu yer yalnızca süt ihtiyaçlarınız için alışveriş yapacağınız bir yer olmamakta aynı zamanda gıda alışverişlerinizde de son derece kapsamlı olarak hizmet vermektedir.

Bunun dışında Yim Market, Ergun Gıda, Ekomar, Kesmar, Nokta Market ve daha pek çok yerden hizmet alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir