Adese Hediye Kart Puan Sorgulama

Son yıllarda pek çok firmanın uygulamakta olduğu ve oldukça sık bir şekilde tercih edilmekte olan kampanya süreçlerinden biri de müşterilere para puan biriktirebilecekleri ve indirimlerden yararlanabilecekleri kartlar vermek olup bu uygulama hemen hemen her sektörde uygulanmakta ve marketçilik sektörü de bu kampanyayı yerler arasında bulunmaktadır. Bahis geçmekte olan bu kampanya ile alakalı olarak en çok dikkat çeken marketlerden biri de Adese olmak ile beraber söz konusu market ile aynı ismi taşımakta olan kart ile kullanıcılara hem oldukça güzel indirim olanakları sunmakta hem de her bir alışverişte birikecek olan para puanlar kazandırmaktadır. Yaptıkları harcamalar sonrasında birikmekte olan bakiyeleri adese puan sorgulama sistemi aracılığı ile öğrenecek olan kişiler yine aynı markete ait olan şubeler üzerinden dilediği gibi kullanma imkanı yakalaya bilmektedir.

adese kart
adese kart

Eğer sizin de en çok alışveriş yaptığınız yer bahsi geçmekte olan bu market ise ve söz konusu olan bu durumu avantaja çevirmek amacı ile sunulmakta olan Adese kart avantajından faydalandı iseniz, yapmakta olduğunuz her bir harcamadan sonra kartınızı kullanmak sureti ile para puan kazanma imkanı yakalayabilirsiniz. Belli bir tutara ulaştıktan sonra kullanma olanağı yakalayabileceğiniz bu puanlara dair bilgi edinmek ve ne kadar bakiyeniz olduğunu öğrenmek son derece önemli bir konu olmak ile beraber harcama yapıp yapamayacağınız konusunda belirleyici olan konu da bu olmaktadır.

Adese Müşteri Hizmetleri İletişim ve Telefon Numarası

Anlatılmakta olan  bu duruma yönelik olarak belirtilmesi gereken bazı puan sorgulama yöntemleri aşağıda listelendiği gibidir.

  1. İnternet sitesi üzerinden bakiye sorgulama yapma işlemi yapmak mümkün olmaktadır. Bunun için ise Adese’ye ait olan internet sitesi üzerinden üye girişi yapmak gerekmektedir. Daha net açıklamak gerekir ise ilk olarak http://www.adese.com.tr/AppPage/hediye-bilgisi.aspx adresine girmek ve karşımıza çıkacak ola ekran üzerinde kart numaramız ile giriş yapmak yeterli olacaktır.
  2. Bahsi geçmekte olan bu işlem ile alakalı olarak uygulanacak olan yöntemlerden biri de söz konusu firmaya ait olan çağrı merkezi aracılığı ile bilgi almaktır. Bunun için ise 444 0 237 numaralı hattı aramak yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir