Adios Kredi Kartı Özellikleri

Adios kredi kartları ile birlikte her zaman en avantajlı seyahatleri yapabilir ve kazançlı çıkabilirsiniz. Türkiye’nin en çok kazandıran kredi kartlarından birisi olan Adios şimdi birçok noktada geçerli olmaktadır. Şimdi Adios ile puanlarınız tüm seyahat harcamalarınızda kat kat daha değerlidir.

Diğer yandan Adios kart ile birlikte cep üzerinden avantaj da sağlarsınız.  Adios kredi kartı özellikleri ile birlikte en yeni fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Bu kart ile hava yollarında en özel indirimlerden yararlanabilir ve avantajlı taksit seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Adios kredi kartları ile birlikte her zaman online bilet alabilir ve biletlerinizde para kazanarak bir sonraki uçuşa avantajlı bir şekilde kavuşabilirsiniz.

Yapı Kredi’nin en özel kart hizmetlerinden birisi olan Adios sayesinde her zaman en yeni avantajları kullanmak mümkün olmaktadır. Ödemelerin içerisinde yer alan gelişmeler sayesinde özel kredi ürünlerinin ve ödemelerinin kullanılması sahip olunması gereken avantajların bilinmesi bu açıdan oldukça önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir