Akbank Axess Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Akbank Axess kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemini gerçekleştirmek için buraya tıklayabilirsiniz. Açılan sayfaya da gerekli bilgileri girerek kredi kartı başvurunuzun son durumunu öğrenebilirsiniz. Eğer bireysel olarak kredi kartı başvurusu yapmışsanız vatandaşlık numaranızı girmeniz gerekmektedir.

İkinci bilgi olarak cep telefonu numaranızı girmeniz yeterli olacaktır. Güvenlik numarasını da girdikten sonra devam tuşuna bastıktan sonra banka sizleri bilgilendirecektir.

Kredi kartı numarası ile giriş için bu linki tarayıcı kopyalayarak deneyebilirsiniz. https://internetsubesi.akbank.com/WebApplication.UI/entrypoint.aspx?CCLOGIN=1

Şirketlerin Akbank Axess kredi kartı başvuru sonucu öğrenmesi içinse aynı sayfada vergi kimlik numarası seçeneğini seçmeleri gerekmektedir.

Vergi kimlik numarası ve cep telefonu bilgilerini girdikten sonra güvenlik numarasını da girerek devam butonuna basmanız yeterli olacaktır. Bankanın verdiği bu hizmet ile Axess kredi kartı başvuru sonucunu öğrenmek için bankanın şubelerine gitmenize gerek kalmamaktadır. Kurumsal firmalar için için de giriş linki olarak burayı kullanabilirsiniz; https://kurumsalinternetsubesi.akbank.com/WebApplication.UI/entrypoint.aspx?Channel=Corporate

Kredi kartı başvuru sonucu takip izleme sorgulama ve öğrenme işlemleri için verdiğim linkleri unutsanız sayfamıza tekrar gelerek alabilirsiniz. Tarayıcınızda sık kullanılanlara eklemeniz veya geçmişten bakıp dönmenizde bir altenatiftir.

 

Akbank Axess Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme” üzerine 17 yorumlar

  1. bankanızın nasıl bır kırıterı olmalıkı kabul edersınız anlamsız bır anlayıs sızınkı

  2. üç haftadır kıredi kartım onayladı halen kartım dasımda değilmiş ayın 15 inde ekstre kesimtarihi necayip tirki kart daha elime geçmedi.Akbankı tebrik ediyorum kartım daha basmda değilken ekstre kesim günü geldi.AKBANKI vede çalışan personelerini tebrik ederim kart daha basımda değilken ekstirem gelcek nerdeyse bir ay oldu bukadar sorum suzluk olmaz ben buna yanlızca OHAAAAAAAAAAA derim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir