Akbank Axess Kredi Kartı Borç Sorgulama

Akbank Axess kredi kartı borç sorgulama yapmak için birkaç yöntem kullanabilirsiniz. Kredi kartına ne kadar borcunuzun olduğunu her zaman bilmeniz hatta borçlarınızı not tutmanız her zaman sizin yararınıza olacaktır. Bu hesap ile kredi kartı borcunuzu her zaman kontrol altında tutabilir ve bu sayede yüksek borçlanmaları önleyebilirsiniz.

Akbank Telefon Bankacılığı

Akbank Axess kredi kartı borç sorgulamak için Akbank Telefon Bankacılığını arayabilirsiniz. Bankanın telefon bankacılığına bağlandığınızda kredi kartı borcunuzu öğrenmek için menüler sizleri yönlendirecektir. Bu sayede güncel borcunuzu öğrenebilirsiniz.

Akbank İnternet Şubesi

Akbank Axess kredi kartı borç sorgulamak için bir diğer yol olarak internet bankacılığını seçebilirsiniz. İnternet bankacılık bilgileriniz ile giriş yaptığınızda menülerde kredi kartınızla ilgili bölümde kredi kartı borcunuzu anlık olarak görebilirsiniz. Bunun yanında kredi kartı hareketlerinizi de kontrol edebilirsiniz.

Akbank ATM

Axess kredi kartı borcu sorgulama işlemi için en yakın ATM’den güncel borcunuzu öğrenebilirsiniz. ATM menülerinde borç bilgilerine girmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca bankanın ATM’lerinden kredi kartınızı hızlı bir şekilde sıra beklemeden ödeyebilirsiniz.

Akbank Axess Kredi Kartı Borç Sorgulama” üzerine 6 yorumlar

  1. hesab eksrelerim gelmiyor postaneyi arıyorum bankanızı arayın diyo bankayı arıyorum postaneyi arayın diyo nasıl bulacağaz bunun çözümünü beni arayıp bilgi verirseniz memnun olurum.

  2. kredı kartımı yatırdın halde acılmıyo bankamatıklerde ıslem yapamıyorum ilglenırsenız sewınırım

  3. müşteri hizmetlerini,banka şubelerini defalarca meramımı anlatmama rağmen,ekstrem ne mail adresime nede cep numarama bir bilgi almamaktayım.böyle devam ederse kartımın iptaline baş vurmaktan başka seçeneğim kalmadı.Lütfen duyarsız kalmayın sayın yetkililer.

  4. Telefonla int girdigimde kart numarasi bilgilerini girerek isle m yapamiyorum sisteminiz degismis ayrica cok eski musteriyim musteri nosunu bilmeden de direk int uye olamiyorum

  5. Subelerinizde islemler cok agir insanlarin saatlerce sirada bekleme devri gecti artik biraz hizlanalim lutfen

  6. Merhaba ben axess kredi kardımdan 5 ayda 160tl odicem diye toplam 800tl çekmiştim ,ama borç ayda 344tl gösteriyo bu neler için borç öğrenmek istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir