Akbank Bahara Özel Konut Kredisi

Yaz aylarının yaklaştığı baharın yaşandığı günlerde Akbank müşterilerine bahar kampanyalarını sunmaktadır. Akbank bahara özel konut kredisi kampanyası ile kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. Akbank konut kedisi ürününden yararlanarak düşük faiz oranlarından yararlabilirsiniz. Akbank bahara özel konut kredisi ürününün detaylarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Akbank bahara özel konut kredisi özellikleri

Akbank bahara özel konut kredisi ürününden yararlanmak istediğinizde 120 ay vade seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Kredinin faiz oranı ise %1.13 olarak sabitlenmiştir. Kredi kullandırım ücreti ise her tutar için sabit bir şekilde 1.000TL olarak belirlenmektedir.

Konut kredisinin diğer masrafları da vardır. Diğer masraflar 1.190TL tutmaktadır. Bu tutarda ise 200TL alınacak olan evin ipotek tesis ücreti, 690TL alınacak olan evin ekspertiz ücreti, 180TL alınacak evin 1 yıllık konut sigortası, 120TL DASK bulunmaktadır.

Akbank bahara özel konut kredisi başvurusu için gerekli evraklar

Akbank konut kredisi başvurusu yapmak için bazı evraklara gerek duyulmaktadır. Kredi başvurusu yaparken gelir belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi ve ikametgah belgesi gerekmektedir. Bu evrakların yanı sıra almak istediğiniz konutun tapusunu da bankaya beyan etmeniz gerekmektedir.Kredi başvurusu yaparken banka sizlerden ilk etapta kefil istememektedir. Ancak yapılacak olan incelemeler sonucunda eğer banka kefile ihtiyaç duyarsa bunu sizlerden isteyebilir.

Akbank bahara özel konut kredisi başvurusu
Konut kredisi başvurusu yapmak için bir kaç yolu deneyebilirsiniz. Öncelikle bankanın herhangi bir şubesini ziyaret ederek kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Eğer başvuru için şubeye gidecek vaktiniz yoksa ve ürün hakkında banka yetkililerinden bilgi almak istiyorsanız bankanın müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.Ayrıca Akbank’ın web sitesini ziyaret edip internet şubeniz üzerinden veya ilgili kategoriye yani kredilerle ile ilgili bölüme erişip internet üzerinden online olarak ön başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir