Akbank Fishcard Kredi Kartı Özellikleri

Akbank Fishcard ile birlikte birçok ayrıcalığa sahip olabilirsiniz. Bu kart sayesinde çeşitli üye yerlerinde yapılan alışverişler sayesinde her zaman en uygun ödeme planlarını ve taksit seçeneklerini kullanmak mümkün olmaktadır. Bu kart Türkiye’de ve yurt dışında geçmektedir.

Akbank Fish Card sayesinde alışverişlerinizi ek taksitlerle yapabilir ve ödemelerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Bu kart içerisinde Akbank’ın Wings isimli bir kartı da yer almaktadır. Bu kart içerisinde birçok alanda kampanya barındırır. Son dönemlerde uçuş özellikli bir kart taşıyan bu kart sayesinde genel olarak işlemler hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

Ödemelerin ve diğer yan unsurların kampanya dahilinde yer aldığı bu kart genel olarak bütün Türkiye’de ve yurt dışındaki önemli merkezlerde kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra ödemeler ile ilgili olarak Türkiye’deki birçok seçkin mağazada bu Fishcard ile birlikte çeşitli kampanyalara katılmak söz konusu olmaktadır. Akbank kredi kartları arasında yer alan bu kart sayesinde bütün kredi kartı ödemeleri ve avantajları söz konusu olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir