Akbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranları kredi ürününün çeşidine değişmektedir. İhtiyaç kredinizi çekmeden önce ihtiyacınızı belirlemeniz sizin için daha iyi olacaktır. İhtiyaç kredi faizi %1,35 olarak belirlenmektedir. Bu faiz oranı 36 ay vadeye kadar geçerli olmaktadır. Akbank ihtiyaç kredinizi evinizi geliştirmek için kullanacaksanız eğer Ev Geliştirme Kredisi ürününden faydalanabilirsiniz. Bu üründen faydalandığınız da faiz oranı %1,19 olarak belirlenmektedir. Kredinin vadesi ise 60 aya kadar çıkmaktadır.

Yüksek bireysel kredi ihtiyaçlarınız içinse İpotekli İhtiyaç Kredisi ürününü tercih edebilirsiniz. Bu kredinin faizi %1,19 olarak belirlenmiştir ve 60 aya kadar vade seçeneği sunulmuştur. Krediden yararlanmanız için konut veya iş yeri ipoteği yaptırmalısınız.

Faiz oranı eğitim kredisinde 24 aya %1,35 ve arsa kredisi ise 60 aya kadar %1,19 olarak belirlenmektedir. Ayrıca banka çeşitli zamanlarda kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyalar ile daha cazip faiz oranları ile kredi kullanabilirsiniz.

Akbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları” üzerine yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir