Akbank İnternet Şubesinde 36 Ay Vadeli Taksitli Avans Krediniz Hazır

Akbank internet şubesinde 36 ay vadeli taksitli avans kredisi ile acil nakit ihtiyaçlarınızda hiç beklemeden kredinizi kullanabilirsiniz. Bu kampanya da Akbank müşterilerine çok büyük bir hizmet vermekte. Başvuru yapmanıza gerek yok ya da başvuru sonucu beklemenize de gerek yok. Yapmanız gereken internet bankacılığına giriş yaparak kredinizi kullanmak. Akbank direkt internet girişi yaparak 36 ay vade imkanı sunulan bu krediden yararlanabilirsiniz.

Akbank direkt internet şubesi kredi imkanı sayesinde en az 200TL en fazla 15.000TL kredi kullanabilirsiniz. Kredi taksiti ise en az 2 en fazla 36 ay olarak belirleyebiliyorsunuz. 36 vadeli kredi ürününün faiz oranı ise %1,19 olarak belirlenmiştir. Nakit avans olarak kullanacağınız bu kredi ürününde %6,5 oranında işlem ücreti alınmaktadır. Nakit avansınızı kullanırken bu orana dikkat etmelisiniz.

Akbank internet şubesi taksitli nakit avans kredisinden yararlanmanız için Axess kredi kartına sahip olmalısınız. Kredi kartına sahip değilseniz başvuru yaparak Axess kredi kartına sahip olabilirsiniz. Kredi kartı başvurunuz onaylandığı zaman nakit avans kredinizi istediğiniz an kullanabilirsiniz.

Akbank İnternet Şubesinde 36 Ay Vadeli Taksitli Avans Krediniz Hazır” üzerine 2 yorumlar

  1. akbank benim 15 yıla yakın bankamdır dürüst ve halka insan gibi bakan bir bankadır ben de bankama karşı her hangi bir hata yapmadım yapmamda mümkün değil bu benim prensibim örnek:bu gün kredi kartım ödemem var ben 10 gün beklemem aynı gün yatırırım şuana kadar bankayla bir ihtilafım olmadı o beni bende bankamı seviyorum iyiki varsın akbank çok memnunum.

  2. akbank ta ben 15 senenin üzerinde çalışırım herhangi bir ihtilafım olmadı aldım verdim bütün kredilerimi gününde önce ödemişim akbankı seviyorum sayğılar iyiki varsın çünkü otğriteli büyük bankadır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir