Akbank Kredi Başvurusu

Bütün maddi ihtiyaçlarınızı karşılamak için Akbank kredi başvurusu yapabilirsiniz. Konut, taşıt ve ya ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız Akbank’tan hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi için Akbank’ı tercih ettiğinizde krediye başvurmak için birçok seçeneğiniz oluyor. İsterseniz direk bankanın şubelerine giderek kredi başvurusu yapabilirsiniz. Eğer şubeye gidecek vaktiniz yok ve interneti kullanma imkânınız varsa Akbank’ın web sitesinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Her ikisini de kullanacak durumda değilseniz bankanın ATM’lerinden de kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Akbank krediye nasıl başvurulur diye sorarsanız ihtiyacınız olan evraklar nüfus cüzdanınız ve gelir belgenizdir. Bu iki evrak ile şubelerden başvuru yapabilirsiniz. Eğer internetten başvuru yapacaksınız sadece vatandaşlık numaranız ve cep telefonu numaranız ile başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yaptıktan kısa bir süre sonra kredi başvuru sonucunuz cep telefonunuza mesaj olarak gelecektir. Aynı şekilde ATM’lerden yapacağınız kredi başvurusunda da vatandaşlık numaranız ve cep telefonu numaranız yeterli olacaktır. İnternet başvurusundaki gibi kredi başvuru onayınız cep telefonunuza kısa mesaj olarak gelecektir.

Şubeden yapılan başvurular 3 gün içerisinde kesin sonuçlanmaktadır. Ancak internetten ve ya ATM’den yapacağınız Akbank kredi başvurusu sonrasında cebinize gelecek olan mesaj ön onay mesajıdır. Kesin onay almanız için bankanın şubelerine giderek gerekli evrakları iletmeniz gerekir. Ayrıca buraya tıklayarak Akbank kredi ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilir ve sonrasında başvuru yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir