Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Akbank kredi kartı başvurusu yaparak birçok avantajdan yararlanabilirsiniz. Kredi kartı kullanımı bilindiği gibi artık çok yaygındır. Bütün ihtiyaçlarımızı karşılamak için kredi kartlarımızı hiç çekinmeden kullanmaktayız. Tabi kredi kartı kullanmanın bir diğer avantajı ise kullandıkça bizlere getirdiği puanlardır. Çeşitli üye iş yerlerinden yaptığımız alışverişlerde bankanın kampanyaları doğrultusunda puan kazanırız. Kazandığımız bu puanları da istediğimiz gibi harcarız.

Aracınız için sürekli yatık almanız gerekir. Nakit olarak bu yakıt ihtiyacınızı karşılamaktansa kredi kartı ile almak daha mantıklıdır. Bunun nedeni kredi kartı ile alacağınız yakıtlarınıza banka belirli oranlarda puan verecektir. Bu puanlarla ekstra yakıt alabilirsiniz. Akbank kredi kartına başvurmak için bundan başka birçok neden bulabilirsiniz. Birçok üye iş yerinden yapacağınız alışverişlerinizi avantajlı taksitler ile ödeyebilirsiniz. Uçak biletlerinizi Akbank’ın kredi kartı ile yaptığınızda biriktireceğiniz puanlarla birlikte istediğiniz zaman yeni bir bilet alabilirsiniz.

Akbank kredi kartına nasıl başvurulur diye soracak olursanız yapmanız gereken gerekli evraklar ile birlikte bankanın şubelerinde başvuruda bulunmaktır. Bankaya kredi kartı başvurusu yapmanız için gelir belgeniz ve nüfus cüzdanınız gerekli olacaktır. Bu iki evrak ile başvurunuzu kısa bir sürede yapabilirsiniz. Banka gerekli gördüğü durumlarda sizlerden elektrik, su, telefon gibi sizin adınıza olan fatura isteyebilir. Ayrıca kredi kartınıza otomatik ödeme talimatı vererek, yıllık aidat ücreti ödemek zorunda da kalmazsınız. Ayrıca buraya tıklayarak online kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu” üzerine 3 yorumlar

  1. ya ben kredi kart başvurusunda bulunda ama bi cavp alamadım aramadılar 1.yıldır sigortalıyım ve devam ediyo lütfen haber bekliyom ilginize
    tşkler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir