Akbank Toyota Taşıt Kredisi Fırsatı

Toyota, dünyanın neredeyse her yerinde sağlamlığını ve güvenilirliğini kanıtlamış, buna rağmen de uygun fiyatlar sunabilen bir otomobil markası olarak biliniyor. Bu ününü 77 yıllık tarihinde ürettiği araçlara borçlu olan marka, ülkemizde uzun yıllar boyunca Sabancı grubu üzerinden temsil edilmiş, bu ortaklık 2009 yılında sona ermişti. Ancak iki kurumun birbirlerine olan yakınlığı, ortaklık düzeyinde olmasa da halen sürüyor.

Yeni Toyota’nızı Akbank’la Alın
Akbank, Toyota araçlar için özel fırsatlar sunarak kolayca yeni bir Toyota sahibi olmanızı sağlıyor. İki kurum arasında yapılan anlaşma ile diğer araç kredilerine göre daha düşük faiz ve daha uzun vade gibi seçenekler sunuluyor. Akbank’ın Toyota taşıtlar için sunduğu bu fırsattan yararlanabilmek için, size en yakın Toyota Plaza’ya başvurmanız yeterli. Yani araç kredisi için gereken tüm işlemler bu iş için Toyota Plaza’lar içerisinde kurulan Akbank Toyota Şubesi içerisinde gerçekleştiriliyor ve böylece bankanın sıkıcı bürokratik işlemleri ile uğraşmadan yeni aracınıza kavuşabiliyorsunuz. Kampanyaya internet üzerinden başvuru imkânı ise maalesef bulunmuyor.

Taşıt Kredisinde Kampanyanın Önemi
Taşıt kredisi kullanırken, bu tip kampanyalardan yararlanmanız daima avantajınıza olacaktır. Zira bu kampanya için iki kurum arasında yapılan anlaşma, kullanılan toplam kredi düzeyini arttırır. Yani bir anlamda, bankadan toptan kredi kullanılmış olur. Bu da, bankanın otomobil firmasına daha düşük faiz oranları sunabilmesini sağlar. Ayrıca bankalar için de genel oto kredisi piyasasına hitap etmek yerine bu tip özel kampanyalar yapmak, reklam maliyetlerini önemli ölçüde düşürür. Bu maliyet düşüklüğü de size sunulacak daha cazip faiz oranları anlamına gelir. Bu tür banka-otomobil firması ortaklıklarında krediler genellikle tek bir marka ile sınırlı tutuluyor olsa da, Toyota ve Akbank’ın iş birliğinde böyle bir sınırlama yok. Yani ister Yaris, ister RAV4 modeli için bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir