Akbank’tan Avukatlara Özel Kredi

Nisan ayı kampanyası düzenleyen bankalardan biri de Akbank. Akbank’tan Avukatlara özel kredi ürünü ile sadece Avukat olanların yararlanabileceği özel fırsatlar sunuluyor. Eğer sizlerde avukatsanız ve nakit ihtiyacınızı bankalardan kredi kullanarak karşılamak istiyorsanız Akbank’ın avukatlara özel kredi kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Akbank avukatlara özel kredi kampanyası özellikleri
Akbank nisan ayı kampanyası olan avukatlara özel kredi ürünü ile maksimum 36 ay vadeden yararlanabiliyorsunuz. Kullanmış olduğunuz kredi minimum 1.000TL ve maksimum 75.000TL olmalıdır. Akbank’ın kredi ürününde alt ve üst limitler bu şekildedir. Bütün tutarlarda ve vadelerde tek bir faiz oranının geçerli olması ayrı bir avantaj. Bütün tutar ve vadelerde faiz oranı %1.28 olarak belirlenmiştir. Kredi başvurusu yaptığınızda istihbarat ücreti alınmaktadır. Akbank istihbarat ücreti ise 15TL olarak belirlenmektedir. Eğer kullanmak istediğiniz kredi tutar ve vade olarak bu kampanyaya uymuyorsa banka yetkilileri ile görüşerek farklı kredilerden yararlanabilirsiniz. Bu kampanya 30 Nisan 2014 tarihine kadar geçerlidir. Dosya masrafı ise 200TL olarak belirlenmiştir.

Akbank avukatlara özel kredi başvurusu ve gerekli evraklar
Avukatlara özel olan bu krediden yararlanmak için kredi başvurusu esnasında bazı evrakları bankaya beyan etmeniz gerekmektedir. Bu evraklar nüfus cüzdanı fotokopisi, gelir belgesi ve Baro Kartı’dır. Baro Kartı’nın sadece fotokopisi çekilecektir. Banka ilk başvuruda kefil istememektedir. Ancak gerekli incelemelerden sonra banka gerekli gördüğü durumlarda sizlerden kefil isteyebilir. Bu durumda kredi puanı yüksek bir kefil ile kredinizi kullanabilirsiniz. Gerekli görüşmesi durumunda ikametgah belgesi de istenebilmektedir.Akbank’ın avukatlara özel olarak sunduğu bu kredi kampanyasına başvuruda bulunmak için bankanın herhangi bir şubesine gitmeniz yeterlidir. Kredi kullanmak için gerekli olan evrakları sunarak kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir