Aktif Bank Genel Müdürlük

Çalık Holding, Ahmet Çalık’ın birçok farklı sektörde faaliyet gösterdiği aile şirketi. Çalık Grup bünyesinde, 1999 yılında “Çalıkbank” adıyla kurulan, ve 2008 yılının ağustos ayında adı Aktif Bank olarak değişen Aktif Yatırım Bankası’nın Genel Müdürlük bilgilerini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Aktif Bank Ne İş Yapar?

Aktif Bank, kuruluşu itibariyle bir yatırım bankası olmasına rağmen, aradan geçen yıllarda faaliyet alanlarını genişletmeyi başarmıştır. Bugün Türkiye çapında sermayesi en geniş olan özel yatırım bankası, Aktif Bank’tır. Toplamda 11,2 milyar TL’lik bir finansal birikimi kontrol eden Aktif Bank, sahip olduğu alternatif çalışma stili sayesinde Türkiye’nin binlerce noktasında şube açmak zorunda kalmadan ürün ve hizmetlerini çok geniş müşteri kitlelerine ulaştırabilmektedir. Aktif Bank’ın 2007 yılında yeniden yapılanma sürecine girmesi ve o günden bugüne toplamda 77 kat büyüme göstermeyi başarmış olması, uzmanlar tarafından bankanın önümüzdeki yıllarda Türkiye’nin popüler bankaları arasında yer alacağının en önemli göstergelerinden biri olarak yorumlanıyor.

Aktif Bank Genel Müdürlük
Aktif Bank’ın en önemli özelliği, hizmetlerini farklı kurumlar üzerinden sunuyor olması. Yani Aktif Bank’ın hizmetlerine PTT veya Şekerbank şubeleri üzerinden ulaşmanız mümkün. Ancak yine de bazı işlemler için genel müdürlük ofisi ile iletişime geçmeniz gerekebilir. Aktif Bank’ın Genel Müdürlük ofisi Büyükdere Caddesi No: 163 Zincirlikuyu Şişli 34394 İstanbul adresinde yer alıyor. Bankanın ticari ünvanı “Aktif Yatırım Bankası A.Ş.” ve ticaret sicil numarası ise 424040. Aktif Bank’ın Genel Müdürlük ofisine ayrıca 0212 340 86 00 numaralı telefon ile, 0212 340 88 79 numaralı faks ile, “28807 cal tr” teleks kodu ile veya iletisim@aktifbank.com.tr adresine e-posta göndererek ulaşmanız mümkün. Bankanın SWIFT kodu ise CAYTTRIS olarak belirlenmiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir