Aktif Bank Kredi Kartı Başvurusu

Ülkemizde bankacılık sektöründe gelişim gösteren bankalardan biri de Aktif Bank’tır. Bankanın kredi kartı ürününden yararlanmak için Aktif Bank kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Aktif Bank kredi kartı özelliklerini ve nasıl başvuru yapacağınızı yazımızın devamında öğrenebilirsiniz.

Aktif Bank kredi kartı özellikleri

Aktif Bank kredi kartı ile standart kredi kartı özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Bankanın kredi kartı ayrıca sizlere stadyum girişlerinde çeşitli ayrıcalıklar sunar. Kredi kartınızla alışveriş yapabileceğiniz gibi takımınıza da destek olmuş olursunuz. Farklı bir alanda avantajlar sunan Aktif Bank kredi kartı ile hem takımınıza destek olur hem de bir kredi kartının sizlere sunabileceği avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Aktif Bank kredi kartı başvurusu

Aktif Bank kredi kartı başvurusu yapmak için bankanın şubelerine gidebilirsiniz. Bankanın ülkemizde ne yazık ki her ilinde şubesi bulunmamaktadır. Ancak bu kredi kartı başvurusu yapamayacağınız anlamına gelmez. Kredi kartı başvurunuzu internet bankacılığından da gerçekleştirebilirsiniz. Eğer Aktif Bank hesabınız varsa internet bankacılığını açtırabilirsiniz. İnternet bankacılığında başvuru menüsünden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru sonrasında banka sizlerle iletişime geçerek kredi kartı başvurunuzun sonucunu sizlere bildirecektir.

Başvurular için ayrıca bankanın müşteri hizmetlerini de kullanabilirsiniz. Telefon bankacılığını kullanmak için bankada bir hesabınızın olması gerekmektedir. Hesabınızı açtırdıktan sonra dilediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz.Kredi kartı başvurusu yapmak için bazı evraklara ihtiyacınız bulunmaktadır. Bu evraklar nüfus cüzdanı, gelir belgesi ve ikametgah belgesidir. İkametgah belgesi yerine adınıza düzenlenmiş telefon, su, doğalgaz, elektrik faturalarından herhangi biri de geçerli olmaktadır. Banka ilk başvuru esnasında bu evrakları yeterli görmektedir. İncelemelerde gerek görüldüğünde kefil veya ekstra evrak da isteyebilmektedir.

Aktif Bank Kredi Kartı Başvurusu” üzerine 8 yorumlar

  1. BANKANIZA AİT KARTINIZA BAŞVURU YAPMAK İSTİYORUM FAKAT NASIL VE NE ŞEKİLDE
    YAPILIR BİLMİYORUM BU KONUYLA İLGİLİ BİLDRİMLERİNİZİ BEKLİYORUM

  2. diyer bankaların 5 tanesi ile alışıyorum antepte şubeniz var neden aktif bank olmasın tşk

  3. yetkili çok acil 5000 ihtiyacım var emekli aylığımı sizden alıyorum 5000 kredi verebilirmisiniz verirseniz çok memnun olacağım acilen cevabınızı bekliyorum teşekkürler

  4. Aktif bank kredi kartı başvurunda bulunmak istiyorum. Bana yardımcı olur musunuz

    1. Elbette Aktifbank internet bankacılığı sayfası üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir