Aktif Bank Şubeleri Çalışma Saatleri

Aktif Bank, Ahmet Çalık’ın birçok farklı sektörde faaliyet gösterdiği aile şirketi olan Çalık Holding bünyesinde kurulmuş bir banka. 1999 yılında Çalıkbank adıyla kurulan ve 2007 yılında yeniden yapılanma sürecine girdikten sonra 2008 yılında bugünkü adına ve çalışma stiline kavuşan Aktif Bank’ın şube ve çalışma saatleri bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Aktif Bank Şubeleri Nerelerde Bulunuyor?

Aktif Bank’ın çalışma stili, diğer “klasik” bankalardan biraz farklı. Zira Aktif Bank, ürün ve hizmetlerini geniş müşteri kitlelerine ulaştırabilmek için başka kurumlarla sözleşmeler yapıyor. Bu sayede Aktif Bank’ın hizmetlerine PTT ve Şekerbank şubelerinden ulaşmanız mümkün oluyor. Bankanın birçok innovasyon ödülü almasına sebep olan bu durum, Türkiye çapında yüzlerce şube açma maliyetini de ortadan kaldırdığından, Aktif Bank’ın müşterilerine en iyi oranları ve en düşük ücretleri sunabilmesine de yardımcı oluyor.

Aktif Bank’ın az sayıda şubesi var. Bu şubeler şu an için yalnızca İstanbul, Ankara, Kayseri, Bursa, Gaziantep, Sakarya, Düzce ve Kütahya ile sınırlı. Uzmanlar, Aktif Bank’ın PTT ve Şekerbank ile olan anlaşmalarına rağmen uzun vadede şube sayısını arttırma yoluna gideceğini tahmin ediyorlar.

Aktif Bank Çalışma Saatleri ve Şube Bilgileri
Aktif Bank şubelerinin tamamı 09:00-17:00 saatleri arasında mesai yapıyor. İnternet bankacılığı üzerinden yapacağınız EFT işlemleri ise 09:00-16:30 saatleri arasında gerçekleştiriliyor. Bankaya ayrıca 444 30 50 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Bankanın genel müdürlük ofisi Büyükdere Caddesi No:163 Zincirlikuyu Şişli 34394 İstanbul adresinde yer alıyor ve buraya 0212 340 86 00 numaralı telefonla veya 0212 340 88 79 numaralı fax üzerinden ulaşılabiliyor. Bankanın sahip olduğu şubelerin adres ve telefon bilgilerine, hatta detaylı krokilerine ulaşabilmeniz için web sitesi üzerinde özel bir arabirim oluşturulmuş. Aktif Bank’ın şube bilgileri arabirimine buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir