Aktifbank Cepten Kredi Nasıl Oluyor SMS GÖNDER

Parasal sıkıntılar hayatımızın her döneminde karşımıza çıkan pek çok farklı konuda bizi arayış içerisine sokmakta olan bir süreç olmak ile beraber bilhassa seyahat, evlilik, sağlık, eğitim ya da barınma gibi ihtiyaçlar için duyulmakta olan acil toplu para sıkıntılarını daha da zor olmak ile beraber ilk etapta akla gelen çözüm yolu bankalar ve onların kredi hizmetleridir. Bu noktada ülkemizde hizmetlerine devam etmekte olan hemen hemen her banka kredi vermekte olup her birinin de kendine ait farklı farklı hizmet sunumları var olmakta bu bankalar ve kredi seçenekleri  arasında en çok dikkat çeken ise Aktifbank cepten kredi uygulaması olmaktadır.

Diğer tüm alternatifler arasında adını en çok duyuran uygulamanın bu olmasının temel nedeni oldukça rahat şartlar altında kredi alma imkanı sunmasıdır. Öyle ki banka şubelerine gitmek ya da evrak temin etmek bir yana evimizden çıkmadan dahi kredi başvurumuzu yapma imkanımız bulunmaktadır.

Eğer sizin de mevcut olan para sıkıntınızı çözmek için uygulayacağınız yöntem kredi almak ise ve bu noktada tercih etmekte olduğunuz seçenek Aktifbank cepten kredi uygulaması ise aşağıda detayları belirtilmekte olan seçeneklerden herhangi birini kullanarak işlem yapma imkanınız bulunmaktadır.

Aktif Bank Kredi Başvurusu

  1. Aktifbank Kısa Mesaj ile Kredi Başvurusu Yapma

Söz konusu olan bu uygulama ile alakalı olarak bilinmesi gereken en önemli detay adı geçen bankanın kendine ait sisteminde kayıtlı buluna cep telefonu numaramız ile atacağımız kısa mesaj sayesinde başvuru oluşturabileceğimizdir. Daha sonra banka tarafından aranarak ya da yine kısa mesaj atma sureti ile sonucumuz olumlu ya da olumsuz olarak bize bildirilecektir.

Ancak ülkemizde adını duyurmamış ve çok da bilinmeyen aynı zamanda tüm bunlara paralel olarak müşteri sayısı da az olan bankaların böyle bir uygulaması bulunmamakta Aktifbank da bunlardan biri olmaktadır.

  1. Aktifbank Mobil Uygulaması ile Kredi Başvurusu Yapma

Bu sistem de adı geçen bankanın uygulamasını indirerek giriş yapmaya dayanmakta olup daha sonra kredilerim sekmesi aracılığı ile adı geçen talebi oluşturma imkanınız bulunmaktadır. Bu konuda daha detaylı bilgi almak için  0850 724 30 50 numarasını arayabilir ya da http://www.aktifbank.com.tr/tr/bize-ulasin/hizmet-noktalarimiz/internet-bankaciligi adresine tıklayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir