Albaraka Mastercard Gold Kredi Kartı Özellikleri

Albaraka Mastercard Gold kredi kartı sayesinde birçok avantajdan yararlanabilirsiniz. Bu kart ile birlikte her zaman eşit ödemeli ve kredi kartlarında bulunan gelişmiş ödemeli hizmetlerden yararlanmanız söz konusu olmaktadır. 20 bin TL’ye kadar verilen avans hizmetleri sayesinde her zaman eşit bir şekilde taksitle ödenebilecek nakit avanslar alabilirsiniz.

Diğer yandan bu kart sayesinde her zaman gerekli olan puan ve taksit seçeneklerini değerlendirmek mümkün olmaktadır. Kredi kartı içerisinde yer alan ödemelerinizi de her zaman Albaraka bankamatiklerinden ödeyebilirsiniz. Üstelik bu kart içerisinde kredi kartı faiz ücreti ve kart ücreti gibi unsurlar da alınmaz. Ödemelerini zamanında yapan müşterilere de aylık ve yıllık olarak fırsat ürünleri ve sürpriz hediyeler sunulabilmektedir.

Ödemeler içerisinde yer alan ve gerekli durumlarda sunulan bütün fırsat ürünlerinde indirimler ve ödeme seçenekleri sayılır. Albaraka Mastercard Gold kredi kartları içerisinde ödemeler ve diğer kredi kartı unsurlarının faiz oranları oldukça uygundur. Türkiye’de ve yurt dışında birçok noktada bu kart ile alışveriş yapabilir ve ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir