Arıcılık Yatırım Kredisi

Arıcılık sektöründe faaliyet gösteren veya bu sektöre yeni bir yatırım yapmak isteyenler Finansbank arıcılık yatırım kredisi ürününden yararlanabilirler. Kredinin özelliklerini ve nasıl başvuru yapabileceğinizi yazımızın devamında inceleyebilirsiniz.

Arıcılık yatırım kredisi özellikleri
Arıcılık yatırım kredisi arıcılık sektöründe faaliyet gösteren ve göstermek isteyenler için finansal destek sunmaktadır. Arıcılık sektöründe hali hazırda faaliyet gösteriyorsanız ve tesislerinizi geliştirerek daha profesyonel bir sistem kurmak istiyorsanız arıcılık kredisi ile finansal destek alabilirsiniz. Geliştireceğiniz sisteminiz ile üretim kapasitenizi artırabilirsiniz. Ayrıca arıcılık sektörüne yeni girecekler de bu kredi ürününden yararlanarak yatırımları için gerekli olan finansal kaynağı bulabilirler.

Finansbank arıcılık yatırım kredisi ürününden yararlandığınız da yapacağınız yatırımın %85’ine kadar kredi desteği alabilirsiniz. Krediden yararlanmak istediğinizde vade olarak maksimum 48 ay vade seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Ödeme periyotu içinse iki seçenek sunulmaktadır. Kredi ödeme periyotu olarak 6 ve 12 ayda bir olarak ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme periyotunu gelirinizi sağladığınız aralığa göre seçerek ödeme kolaylığından yararlanabilirsiniz.

Arıcılık yatırım kredi başvurusu ve gerekli olan evraklar
Finansbank arıcılık yatırım kredisi başvurusu yapmak için bankanın herhangi bir şubesine uğramanız yeterlidir. Banka gerekli incelemeleri yaptıktan sonra kredi başvurunuzu onayladığında kredinizi hemen kullanabilirsiniz. Bankanın kredi başvuru sonucu vermesi ortalama olarak bir haftayı bulabilmektedir. Banka gerektiği durumlarda teminat veya kefil isteyebilmektedir.Kredi başvurusu yapmak için gerekli olan evraklar ise, nüfus cüzdanı fotokopisi, Arıcılık Kayıt Sistemi belgesi, Arıcılar Birliği’nden almanız gereken Arıcılık Kimlik Belgesi, yapacağınız yatırımların proforma faturası ve alım satım tutanaklarıdır. Bu evraklar ile kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir