A&T Bank Genel Müdürlük

A&T Bank Türkiye, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkeleri arasındaki ticari ilişkiler için köprü görevi üstlenmeyi hedefleyen çokuluslu bir özel banka. 1977 yılında kurulan ve en büyük devlet projelerinden bireysel müşterilere kadar geniş bir yelpazede hizmet veren A&T Bank, yani “Arap Türk Bankası” ülkemizde pek bilinmeyen bir kuruluş. Sizlerle A&T Bank’ın Genel Müdürlük bilgilerini paylaşmak istedik.

A&T Bank Nerede Hizmet Veriyor?

A&T Bank’ın sahip olduğu bireysel müşteri kitlesinin çoğunluğu, “yüksek profil” olarak adlandırılan grupta yer alıyor. Dolayısıyla A&T Bank’ın “sıradışı” ve “özel” bir konumu olduğu söylenebilir. Zira A&T Bank’ta tüm işlemler özel müşteri ilişkileri yöneticileri ile birlikte yürütülüyor.

Sınırlı bir müşteri portföyü ve güçlü ortaklıkları bulunan A&T Bank, ülkemizde yalnızca yedi şubede hizmet veriyor. Ayrıca 1997 yılında Libya Foreign Bank, Türkiye İş Bankası, T.C. Ziraat Bankası ve Kuwait Investment şirketleri ile birlikte, A&T Bank çatısı altında A&T Leasing adlı bir finansal kiralama şirketi kurulmuş. A&T Leasing de yalnızca bir şube ile hizmet veriyor.

A&T Bank Genel Müdürlük Nerede?
A&T Bank’ın Genel Müdürlük ofisi Valikonağı Caddesi No: 10 Nişantaşı 34367 İStanbul adresinde yer alıyor. Bankanın genel müdürlük ofisine 0212 373 62 00 veya 0212 225 05 00 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz. Ayrıca 0212 225 05 26 veya 0212 224 99 92 numaralarına fax göndermeniz de mümkün. Bireysel müşterilere hitap eden “popüler” bankaların aksine, A&T Bank’ın internet şubesi bulunmuyor. Ancak banka ile internet üzerinden iletişim kurmak için corp@atbank.com.tr adresine e-posta gönderebilir, veya bankanın web sitesindeki “Bir Önerim Var” adlı iletişim formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir