A&T Bank Kredi Başvurusu

A&T Bank, yani Arap Türk Bankası, 1977 yılında %65 Arap ve %35 Türk sermayesi ile kurulan özel bir bankadır. Finans ve sigorta sektörlerine hizmet veren A&T Bank’ın en önemli amaçlarından biri, Arap ve Türk ülkeleri arasındaki ticari ve finansal ilişkilerde köprü rolü oynamaktır.

A&T Bank Hangi Hizmetleri Veriyor?

A&T Bank, milyar dolarlık devlet projelerinden orta ölçeklerin finansmanına, KOBİ’lerin sermaye ihtiyaçlarından mevduat hesabı ile birikim yapmak isteyen tüketicilere, yani kısacası “her keseye” uygun hizmetlere sahip. Türkiye’de pek bilinen bir banka olmamasına rağmen, A&T Bank’ın 35 ülkede 400 banka ile SWIFT bağlantısı bulunuyor ve Türkiye, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da güçlü ortaklarla çalışıyor.

A&T Bank’ın ülkemizdeki bireysel müşterilere sunduğu hizmetler arasında vadesiz ve vadeli mevduat hesapları, nakdi ve gayrinakdi krediler, eximbank kredileri, tahvil bono veya repo gibi hazine ürünleri ve SWIFT üzerinden döviz havalesi bulunuyor. Banka tarafından sunulan krediler, diğer bankaların aksine ev-otomobil-ihtiyaç vb. şeklinde ayrılmıyor. Bunun yerine profesyonel bankacılığın getirdiği spot-rotatif ve döviz kredileri olarak üç grup oluşturulmuş.

A&T Bank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?
A&T Bank farklı bir müşteri kitlesine hitap eden, “özel” ve “sıradışı” bir banka. Bankanın bireysel müşterileri genellikle “yüksek profil” denen sınıftan oluşuyor. Bu nedenle, bankanın şube sayısı da oldukça az. Bankanın Nişantaşı’nda bulunan merkez şubesi haricinde İstanbul Kozyatağı, İstanbul Güneşli, Ankara, Gaziantep, Kayseri ve Konya’da şubeleri bulunuyor. Kredilendirme hizmetleri için internet üzerinden başvuru imkânı sunmayan A&T Bank’ın internet şubesi de bulunmuyor. Dolayısıyla, A&T Bank kredi başvurusu için size en yakın şubeye şahsen gitmeniz gerekiyor. A&T Bank’ın şube bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

A&T Bank Kredi Başvurusu” üzerine yorum

  1. bankanızın yakın bir arkadaşımın acil kredi ihtiyacını diğer bankalara nazaran çok çabuk karşılaması arkadaşımı çok mutlu etti arkadaşım gerçekbir esnaftır bende şirket hesaplarımı en yakın bir zamanda bankanıza taşıyacağım bankanız ve çalışanlarınızın başarılarının devamını diliyorum saygılarımla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir