A&T Bank Maaş Çalışma Şartları

A&T Bank, yani Arap Türk Bankası Türkiye, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkeleri arasındaki finans ilişkileri üzerinde köprü rolü oynamayı hedefleyen bir yatırım bankasıdır. Son yıllarda bireysel müşterilere yönelik yeni hizmet paketleri sunmaya başlamış olsa da, A&T Bank’ın müşteri portföyü genellikle “yüksek profil” grubuna dahildir.

A&T Bank İş İmkanları

A&T Bank’ın güvenilir duruşu ve kaliteli imajı, birçok bankacı adayının ilgisini çekiyor. Biz de sizlerle, A&T Bank’ın iş imkanları ile ilgili önemli bilgileri paylaşmak istedik.

A&T Bank’ta diğer bankalarda olduğu gibi bir performans yönetimi ve kariyer planlaması birimi oluşturulmuş. “Job Opportunities@A&T Bank” adı verilen bu birim, çalışanların yıllar içerisinde gelmek istedikleri konuma ulaşabilmeleri için geri bildirimlerde bulunmaktan sorumlu. Banka, İK departmanı üzerinden eğitim faaliyetleri de veriyor. Eğitim faaliyetleri işe alımla başlıyor ve çalışanın görevine göre şekilleniyor.

A&T Bank Çalışma Koşulları ve Başvuru
A&T Bank’ın çalışanlarına verdiği aylık maaş tutarı, sektör ortalamasına yakın. Ancak bankanın bunun haricinde de avantajları mevcut. Zira A&T Bank’ta çalışanlar, pozisyonlarından bağımsız olarak yılda 4 kez ikramiye ve aylık mesken yardımı alıyorlar. Ayrıca bankanın tüm çalışanları için özel sağlık sigortası ve yemek fişi uygulaması mevcut. A&T Bank’ın genel müdürlük ofisinde çalışanlar için ise servis imkanı sağlanıyor. Bankadaki alt düzey çalışanlar sendika kapsamında sosyal destek yardımı, evlilik yardımı ve doğum yardımı da alabiliyorlar. Ücret artışları ise bankanın ve çalışanın performansı gözetilerek ve enflasyon oranına bağlı olarak yapılıyor. A&T Bank’ın internet sayfasında bankanın açık pozisyonları için veya genel başvurular için bir arabirim oluşturulmuş. A&T Bank’ın iş başvurusu arabirimine buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir