Axess Chip Para Nasıl Biriktirebilirim

Axess kartınızı kullanarak biriktirdiğiniz chip paralar, kartınızın üzerinde ki çipde tutulur. Chip para nasıl biriktirilir? Nereler de harcanır bir göz atalım.En başta harcama sözü vererek 50 TL, 100 TL, 200 TL, gibi değişik miktarlar da chip para kazanabilirsiniz. Bu kampanyalardan yararlanmak için Axess asıl kart sahipleri 4442525 Akbank Müşteri Hizmetlerini arayarak harcama sözü verin ve chip para kazanmaya başlayın ki siz o sözü verseniz de vermeseniz de zaten harcama yapıyorsunuz aynı zaman da neden kazanmayasınız ki…

   Asıl kart, ek kart, sanal kart ile yapacağınız alışverişler de chip para kazanabilirsiniz. Herkesin temel ihtiyaçları gıda, Giyim vs. bütün bu alışverişler de Axess kartınızı kullanın ki harcarken kazanın chip paralarınız biriksin, biriktikçe harcayın, harcadıkça biriktirin.

Chip Para Kazandıran Kampanyalar

Nakit çekim yaptıkça da kazanın. Herkesin çoğu zaman nakit paraya ihtiyacı olur çünkü kredi kartı kullanamayacağımız yerlerin sayısı da azımsanamaz, yani yanımız da mutlaka nakit para bulundurmamız lazım. Bu her zaman mümkün olmayabilir, malum alınan maaş ay sonunu görmüyor çoğu zaman ? Axess kartınızdan nakit çekim yapın hem ihtiyacınızı giderin hem chip para kazanın.
Fatura ödeyerek chip para kazanın, otomatik ödeme talimatı verin siz hiç yorulmayın faturalarınız günü geçmeden ödensin harcarken chip paralar biriksin.
Bazı şeylere dikkat etmenizde büyük fayda var vermiş olduğunuz harcama sözünü gerçekleştir(e)mediğiniz taktirde ekstrenize kampanya bedeli yansıtılacaktır. Bu bedeli talebiniz esnasında Müşteri Temsilcisinden öğrenebilirsiniz.
akbank chippara
akbank chippara
Axess chip para kazanmak için yapmanız gereken kampanyaları ve duyuruları takip edip, yaptığınız harcamalarınız da kredi kartınızı kullanmaktır. Böylece harcadıkça kazanırsınız. Özellikle akaryakıtlarda harika ve sürekli kampanyalar yapılmakta ki günümüz de hemen hemen her Aile de en az bir araba bulunmakta, yakıtınızı anlaşmalı iş yerlerinden alarak ta harcarken chip para kazanırsınız.

Chip Para Geçerli Olan Marketler ve Mağazalar

Chip para kullanabileceğiniz marketlerden bazıları Carrefour, Dia, Şok marketler vs. Chip para kullanabileceğiniz bazı mağazalar Boyner, Tekzen, Lc Waikiki, Mediamarkt vs. Chip paralarınızı internet sitelerinde de kullanabilirsiniz, n11, markafoni.com, mediamarkt.com, hepsiburada.com, gibi büyük internet siteleri bu imkanı bize sağlamaktadır. Eğer siz de internetten alışveriş çılgınlarından iseniz bu seçenek oldukça işinize gelecektir.

Chip Para geçen Akaryakıt İstasyonları

Akaryakıt istasyonlarında ise Total akaryakıt, Opet akaryakıt, Petrol ofisi, Bp akaryakıt vs. hem harcayıp hem kazanabilirsiniz.
Son olarak gittiğiniz yer de chip para geçmediği ya da chip bakiyenizin sizin bildiğinizden az olduğu söylenirse  mutlaka müşteri hizmetleri ile görüşün bu tip karışıklıklar yaşanabiliyor çünkü.
Dünyanın neresinde olursanız olun Axess kartınız ile harcadıkça kazanın, kazandıkça harcayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir