Axess Fish Kredi Kartı THY 6 Taksitli Bilet Kampanyası

THY taksitli uçak bileti almak, Axess Fish kredi kartı THY 6 taksitli bilet kampanyası ile mümkün. Axess, Axess Business, Wings, Wings Business, Fish, Free, Odea Axess kredi kartlarından herhangi birine sahipseniz THY uçak bileti almak sizin için daha kolay olaraktır. THY taksitli uçak bileti alarak uçak biletinizi daha rahat ödeyebilirsiniz. Özellikle yurt dışı yüksek tutarlı uçak biletlerinizi bu kampanya dahilinde taksitlere bölerek kolay ödeme imkanından yararlanabilirsiniz.

Axess’in başlattığı bu kampanya ile hem yurt içi hem de yurt dışı uçak biletlerinizi taksitli alabilirsiniz. THY uçak biletinizi 6 taksit ile ödeyebilirsiniz. Axess Fish kredi kartı THY 6 taksitli bilet kampanyası 31 Ocak 2014 tarihinde sonlanmaktadır. Bu avantajlı kampanyadan yararlanmak için 31 Ocak 2014 tarihini kaçırmayın. Bu tarihten sonra yapacağınız bilet alımlarında taksit imkanından yararlanamazsınız.

Axess Fish THY 6 taksitli bilet kampanyası ile www.thy.com, THY Çağrı Merkezi 444 0 849, THY Satış Ofisleri ve Kolay Bilet Satış Acenteleri aracılığı ile biletlerinizi alabilirsiniz. Taksitli uçak bileti kampanyasından yararlanmak için 31 Ocak 2014 gününü kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir