Axess Platinum Kart Kimlere Verilir

Bankacılık sektöründe uzun yıllardır hizmet veren Akbank, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için elinden geleni yapıyor. Özellikle kredi kartı konusunda bankalar arasında büyük bir rekabet var. Her banka, kredi kartının satışını gerçekleştirebilmek için kampanyalar yürüterek aktif pazarlama stratejileri kullanıyor. Akbank; kredi kartı pazarlaması ve müşteri memnuniyeti konusunda başarılı olan bankalar arasında yer alıyor.

Akbank Axess kredi kartı, her geçen gün müşteri sayısını arttırmaya devam ediyor. Anlaşmalı olduğu kurumlar, sunduğu avantajlar ile rakipleri arasında fark yaratan Axess Kart, kullanıcıları tarafında da büyük beğeni topluyor. Yazımızda Axess Platinum kart hakkında bilgi vermek istiyoruz. Axess Platinum kart kimlere verilir? Axess Platinium karta nasıl başvurabilirsiniz?

Axess Platinum Kart; diğer kart türlerine göre daha yüksek limite sahip olan karttır. Akbank’ın özel müşterilerine sunduğu bir kart türü diyebiliriz. Harcama tutarı yüksek olan ve düzenli ödeme yapan, bankada yüksek tutarlı vadeli hesabı bulunan kişilere özel olarak çıkartılır.

Akbank Axess Platinum Kart Başvuru Sonucu

AxessPlatinum
AxessPlatinum

Kredi kartı başvuru taleplerinde de talep edilen limit değerlendirilirken kartın türü belirlenir. Değerlendirme esnasında talep edilen limit önemlidir. Çalışma durumu / aylık maaş bilgisi / unvan gibi konular dikkate alınır. Tahsis sonucu karar verilen limit yüksek onaylanır ise, otomatik olarak Axess Platinum kart üretilerek kullanıcısına teslim edilir.

Kredi kartı başvurularında müşterilerin talep etmiş olduğu limit doğrudan onaylanmaz. Tahsis aşamasında gerekli araştırmalar yapılır ve müşterinin ödeme gücü kontrol edilir. Yani talep edilen limit ile ödeme gücünün birbiri ile orantılı olması gerekir. Asgari ücretle çalışan ve bu belgelendiren bir müşteri için çok yüksek limitler onaylanmaz ve Platinum kart verilemez.

Axess Platinum kartın avantajlarından yararlanmak isterseniz, başvuruda bulunmanız yeterli. Başvuruda bulunabileceğiniz kanallar aşağıda yer alıyor:

  • Akbank şubelerinden başvuruda bulunabilirsiniz.
  • 444 25 25 Akbank Müşteri Hizmetlerinden başvuru konusunda destek alabilirsiniz.
  • SMS yolu ile başvuruda bulunabilirsiniz. ‘ AXESS ‘ yazarak 5990’a kısa mesaj göndermeniz başvuruda bulunmanız için yeterlidir.
  • İnternet üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. axess.com.tr adresi üzerinden taleplerinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir