Bank Asya Kredi Başvurusu

Kredi alanında farklı bir uygulama yapan Bank Asya özellikle konut kredilerinde oldukça çok tercih edilmektedir. Banka verdiği para karşısında faiz değil kar payı almaktadır. Bu uygulamaya özellikle faiz istemeyenler oldukça ilgi göstermektedir. Eğer faizsiz ev almak istiyorsanız Bank Asya kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Bank Asya krediye başvurmak için her bankanın ihtiyaç duyduğu evraklara sahip olmanız gerekmektedir. Konut kredilerinde banka farklı bir uygulama yapmaktadır. Konut kredisi için bankaya başvurduktan sonra banka sizin hakkınızda gerekli incelemeleri başlatır. Bunun yanında alacağınız evi de banka yetkilileri inceler. Siciliniz temiz ve eviniz kredi vermeye uygunsa banka sizin yerinize bu evi satın alır. Evi alan banka evin üzerine belirli bir miktar kar koyarak size geri satar. Size geri satarken de borcunuzu taksitle ödeme imkanı sunar. Bu işlem faizli kredilerle aynı değildir. Muhafazakâr insanlar faize karşı olduğu için bu yöntemi oldukça çok kullanmaktadır.

Banka konut kredisi haricinde diğer kredi ihtiyaçlarınıza da çözümler üretmektedir. Bunlarda da faiz yerine kar payı adı altında çektiğiniz tutarın üzerine ekleyerek sizlerden taksitle geri tahsil eder. Bank Asya krediye nasılı başvurulur diye merak ediyorsanız yapmanız gereken bankanın şubelerine gerekli evraklarınızla gitmek. Bunun yanında bankanın web sitesinden de başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca buraya tıklayarak çekmek istediğiniz kredi hakkında detaylı bilgi alabilir, kredinizi hesaplayabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Bank Asya Kredi Başvurusu” üzerine 6 yorumlar

  1. Ben hangi bankadan kredi almaya kaksam bana vermiyorlar hic bi bankadan alis verisim yok bunun nedenini ogren mek istiyorum ne kart veriliyo nede kradi lutfen aydinlatirsaniz cok sevinirim tskr

  2. Ben diğer bankadaki borclarımı. Bankasya ya taşımak 8stiyorum Ayrıca emekli maaşımıda bank asyaya taşımak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir