Bank Asya Kredi Kartı Özellikleri

Bank Asya kredi kartı özellikleri ile bir çok avantajdan yararlanabilirsiniz. Bank Asya bir çok kredi kartı ürününe sahiptir. Kredi kartı ürünlerinin çeşitli olmasının nedeni bütün müşterilerinin ihtiyaçlarına karşılık vermektedir. Sizler de kendi ihtiyaçlarınıza göre kredi kartı çeşitlerinden birini seçebilirsiniz.

Bank Asya kredi kartı ile bir çok üye iş yerinde taksitli alışverişler yapabilirsiniz. Taksitli alışverişler sayesinde alacağınız her ne olursa olsun kolay ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca bazı üye iş yerleri ile yapılan anlaşmalarla ek taksitler kazanabilirsiniz. Bank Asya kredi kartı ile yaptığınız alışverişlerden de ekstra puan kazanırsınız. Bütün kredi kartlarında olduğu gibi Bank Asya kredi kartında da yaptığınız alışverişlerde çeşitli oranlarda puan kazanırsınız. Kazandığınız puanları ise yine Bank Asya üye iş yerlerinde dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

Bank Asya kredi kartı başvurusu yapmak içinse bankanın şubelerine gidebilirsiniz. Bankanın internetten online başvuru imkanı yok. Bunun için bankanın şubelerine gitmeniz gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir