Banka Müşteri Hizmetlerine Bağlanamıyorum

Her bir banka kullanıcılarına daha  kaliteli ve başarılı bir hizmet süreci sunabilmek için çağrı merkezleri kursa da “banka müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum” diyen kişilerin sayısı don derece fazla olmakta ve bu sebepten dolayı da adı geçen yerler çok da amacına uygun olarak işleyiş gösterememektedir. Ülkemizde mevcut olan hemen hemen her bankaya ait olan çağrı merkezlerinde bizi müşteri temsilcisi yerine telesekreterler karşılamakta ve bu durum sıklıkla sinir bozucu boyutlara taşınmaktadır. Bahsi geçen bu problemden mustarip olamayan kişilerin sayısı ise yok denecek kadar azdır.

Bankaların Müşteri Hizmetleri Temsilcilerine Bağlanamıyorum

Bu problemi yaşamakta olan kişiler için aşağıdaki kısa yolları kullanmak son derece faydalı olacaktır.

A. Akbank Müşteri Temsilcisine Bağlanmak İçin; 08502222525 hattını aramalı ve daha sonra 4’e ve sonrasında da 2’ye basmalısınız.

B. Burganbank Müşteri Temsilcisine Bağlanmak İçin; 08502228222 numarasını aradıktan sonra 0’ı tuşlamak yeterli olacaktır.

C. Türkiye Ekonomi Bankası Müşteri Temsilcisine Bağlanmak İçin; 08502220929  numarasını aradıktan sonra 0’a basmanız gerekmektedir.

Ç. Albaraka Türk Katılım Bankası Müşteri Temsilcisine Bağlanmak İçin; 4445666 numarasını aramalı ve yin 0’ı tuşlamalısınız.

bankaların müşteri temsilcilerine bağlanmak için kısa yollar

D. Denizbank Müşteri Temsilcisine Bağlanmak İçin; Yapmanız gereken tek şey 08502220800 numarasını aramak ardından da önce 3’e, sonra 0’a basmaktır.

E. QNB Finansbank Müşteri Temsilcisine Bağlanmak İçin; 08502222900 hattını aramalısınız. Daha sonra telesekreterin sesini duyunca birer saniye aralıklar ile ve sırasıyla 3,2,6 ve yine 2’ye tuşlamalısınız.

F. Garanti Bankası Müşteri Temsilcisine Bağlanmak İçin; Bu banka sizi direk olarak sesli yanıt sistemine almaktadır. Müşteri temsilcisine bağlanmak için ise sırası ile 1,3,5 rakamlarını tuşlamalı ve bağlanana kadar devam etmelisiniz.

G.Halkbank Müşteri Temsilcisine Bağlanmak İçin; 4440401 aramak ve 0’a basmak yeterli olmaktadır.

H. İş Bankası Müşteri Temsilcisine Bağlanmak İçin; Adı geçen bu banka İşcep uygulaması üzeriden arama yapmakta olan istisnasız herkesi direk olarak müşteri temsilcisine bağlamaktadır. Ancak bu uygulamayı kullanmayan kişilerin yapması gerek tek şey 08502220600 hattını aramak ve sonrasında da sırası ile 5,6 ve 1’i tuşlamaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir