Bank’O Kart Başvurusu

Yurt içi ve yurt dışında kullanabileceğiniz güvenli bir şekilde alışveriş yapabileceğiniz  Bank’O Card‘a artık başvurmak çok daha kolaydır. Bank’O Card taksitli işlem nakit avans gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bu kartı kullanmak için yıllık kullanım ücreti ödemenize gerek yoktur. Bank’O Card ile yapacağınız hiçbir işlemde yıllık kullanım ücreti ödemeden kullanabilirsiniz ve aynı zamanda taksitli işlem de yapabilir, nakit avans çekebilirsiniz. Borcunuzu erteleyebilir, ilerleyen aylarda ödeme seçeneğini de tercih edebilirsiniz.

Bank’O Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bank’O Cart başvurusu yapabilmek için Odeabank ile örneklendirmek gerekirse bankamatikten başvurunuzu yapabilirsiniz. Odeabank internet sitesinden müşteri hizmetlerine bağlanarak müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşme ile başvuru yapabilirsiniz. Müşteri hizmetleri iletişim hattı 444 8 444 arayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca büyük harflerle BANKO boşluk TCKN yazıp 8444 mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.

Bank’o Card’ın Avantajları Nelerdir?

Bank’O Card ile otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Tüm faturalarını otomatik ödeme talimatı için ödeme yapabilirsiniz. Bunların arsında elektrik, su, doğalgaz, telefon, internet, SSK ödemeleri ve benzeri tüm ödemeler yer almaktadır. Yapacağınız işlemlerinizde bakiyenizin yetersiz gelmesi halinde 444 8 444 müşteri hizmetlerini arayarak müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşme sayesinde bakiyenizi arttırabilirsiniz.

Bu kartı kullanan müşterilerimiz istedikleri takdirde yakınlarına ek kart çıkarabilirler. Ek kart kullanan yakınları da aynı şekilde her hangi bir kredi kartı kullanım ücreti ödemeden tüm işlemlerini taksitli ya da nakit avans işlemlerini gerçekleştirebilir. Aynı zamanda tüm kredi kartlarında olduğu gibi bu kartı kullanan herkes yaptığı işlemlerde çip para kazanabilir, kazandığınız bu çip paraları dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

Bunun yanı sıra Bank’O Card kullanan tüm müşterilerimiz yazın ve bayram tatillerinin geldiği bu günlerde diledikleri zaman ailelerinin yanı tatil yapmak istedikleri her yere uçak bileti alabilirler. İstanbul’da Sabiha Gökçen ve Atatürk hava alanında, İzmir Adnan menderes hava alanında, Ankara Esenboğa hava alanında ve Antalya’da bulunan hava alanında Bank’O Card Axses kartla özel fiyatlarla yolculuk yapabilirsiniz.

Bank’O Cardla SSK ödemelerinizi yapabilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı vererek de işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İşleminizin gerçekleşmesi için yüzde bir oranında gibi küçük bir komisyon kesilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir