BankPozitif 50.000TL’ye Kadar Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Bankaların kredi ürünlerinden yararlanarak nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler ve bunun yanında kredi kullanırken herhangi bir dosya masrafı ödemek istemeyenler BankPozitif 50.000TL’ye kadar masrafsız ihtiyaç kredi ürününden yararlanabilirler.

BankPozitif bu kredi ürünü ile tam 50.000TL krediye kadar hiç bir masraf almamaktadır. Bu tutara kadar talep edeceğiniz bütün kredi tutarları için hiç bir dosya masrafı ödememektesiniz. %0 komisyonlu kredi ürününde faiz oranı ise %1.15 olarak belirlenmektedir. Genel olarak masrafsız kredilerden bankalar kredi faizini normalin biraz üzerinde tutmaktadır. Ancak BankPozitif masrafsız kredisinde faiz oranını normal seviyelerde tutuyor. Ayrıca herhangi bir sigorta ücreti de ödemiyorsunuz. Genelde bankalar kredi kullanan müşterilerine sigorta yaptırmaktadır. BankPozitif buna ihtiyaç duymamaktadır.

Bu krediye başvurmak için gerekli bazı evraklar vardır. Bu evraklar başvuru esnasında nüfus cüzdanı fotokopisi, gelir belgesi ve ikametgah belgesidir. Kefil ön şartı aranmamaktadır. Eğer banka gerekli risk incelemelerini yaptıktan sonra kefil ihtiyacı duyarsa sizlerden kefil talebinde bulunabilir.BankPozitif’in vermiş olduğu kredilerin bir farklılığı daha var.

BankPozitif adrese teslim kredi hizmeti vermektedir. Bu uygulama sayesinde internet üzerinden kredi başvurusunu yapıyorsunuz. Daha sonra banka gerekli incelemeleri yapıyor ve kredi kullanmanıza onay veriyor. Eğer kredi onayını alırsanız vermiş olduğunuz adrese banka yetkilileri geliyor ve sizlerden kredi almak için gerekli olan evrakları teslim alıyorlar.Bu işlemlerden sonra istemiş olduğunuz ve bankanın onaylamış olduğu kredi tutarı sizin istediğiniz herhangi bir bankanın hesabına yatırılıyor. Bu hizmet sayesinde hiç bir şubeye gitmeden kredinizi kullanabiliyorsunuz.Sizlerde BankPozitif masrafsız kredi ürününe başvurmak istiyorsanız buraya tıklamanız yeterlidir. Formda gerekli yerleri doldurduktan sonra başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

BankPozitif 50.000TL’ye Kadar Masrafsız İhtiyaç Kredisi” üzerine yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir