BankPozitif Kredi Başvurusu

Bankaların kredi ürünlerinden yararlanarak nakit ihtiyacınızı karşılamak istiyorsanız ülkemizde kendini yeni tanıtan BankPozitif kredi ürünlerinden yararlanabilirsiniz. BankPozitif kredi başvurusu yaparak bankanın kredilerinden ve kampanyalı kredilerinden yararlanabilirsiniz. Bankanın bir çok kredi ürünü çeşidi bulunmakta. Bu sayede her ihtiyaca uygun kredi kullanılabilmektedir.

Bankanın bünyesinde bulunan herhangi bir krediye başvurmak için bazı evraklara ihtiyacınız vardır. Bu evraklar ise standart olarak her bankanın istediği evraklardır. Temel olarak gelir belgesi ve nüfus cüzdanı fotokopisi bütün kredi ürünlerinde müşterilerden talep edilmektedir. İhtiyaç kredilerinde kefil ve ikametgah istenmeyebilir. Ayrıca banka gerekli gördüğü bütün kredi başvurularında kefil ve ikametgah belgesi isteyebilir.

Konut kredisi ve araç kredisi ürünlerinde ise bu evraklara ek olarak bazı evraklar istemektedir. Bunlar konut kredisi için alacağınız evin tapusudur. Araç kredilerinde ise alacağınız sıfır aracın proforma faturası ve ikinci el araç için ruhsat. Bu iki kredi ürününde de ekstradan bu evraklar gereklidir. Ayrıca yine banka gerekli gördüğü anlarda kefil isteyebilmektedir.

BankPozitif kredi ürünlerinden yararlanmak için başvurunuzu bankanın herhangi bir şubesine giderek yapabilirsiniz. Başvuru için gerekli olan evrakları bankaya beyan ederek başvuru formunun doldurulması yeterlidir. Başvurunuz gerekli işlemler ve değerlendirmeler yapıldıktan sonra ortalama olarak 3 gün içerisinde kredi başvuru sonucunuz sizlere bildirilecektir.BankPozitif kredi başvurusu yapmak için şubelere gidecek vaktiniz yoksa internet üzerinden de kredi başvurusu yapabilirsiniz. İnternet üzerinden online kredi başvurusu yapmak için buraya tıklayabilirsiniz. Açılan sayfada doldurulması gereken bütün yerleri doldurduktan sonra formu göndermeniz yeterlidir. Kredi talebiniz kısa süre içerisinde sonuçlanacaktır. Olumlu sonuç aldıktan sonra evraklarınızı yine bankaya beyan etmek zorundasınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir