BankPozitif’ten 20 Saniyede Kredi

Son dönemde adından sıkça söz ettiren ve genç bir kuruluş olan BankPozitif, “Adrese Teslim Kredi” paketi ile teknolojinin sunduğu imkanları tüketicinin lehine kullanmanın güzel bir örneğini sergiliyor. Banka, “20 saniyede 20.000 TL kredi” sloganı ile özellikle sosyal medyada çok konuşuluyor.

Bank Pozitif Adrese Teslim Kredi Nasıl Kullanılır

BankPozitif, kredi işlemlerinde kendine has bir altyapı kullanıyor. İnternet üzerinden yaptığınız başvuruda, kısa bir form doldurarak bilgilerinizi vermeniz gerekiyor. Bunun üzerine, siz daha sistemden çıkmadan kredi başvurunuz değerlendiriliyor.

Kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde, yine internet üzerinden bir ödeme planı oluşturmanız gerekiyor. Ödeme planınızı belirledikten sonra, banka görevlilerinin imzanızı alabilmesi için bir randevu adresi ve saati belirtmeniz yeterli. Üstelik bu randevu için evinizi, işyerinizi, hatta bir cafe’yi dahi gösterebiliyorsunuz. Yani BankPozitif kredi için ayağınıza geliyor. İmzanızı attıktan hemen sonra, işlem tamamlanıyor. Krediniz banka hesabınıza otomatik olarak yatırılıyor ve bu sayede BankPozitif şubesine gitmenize gerek kalmıyor.

Bank Pozitif 20 Saniyede Kredi Başvuru Koşulları

Bankpozitif, kredi kullanımlarınız için oluşturduğu altyapı ile size pratik, hızlı ve kolay bir çözüm sunuyor. Ancak tüm banka kredileri gibi bu hizmette de yasalarla ve BDDK kararlarıyla belirlenmiş koşullar mevcut. BankPozitif, yaptığınız başvurunun hemen sonrasında kimlik ve gelir bilgilerinizin kontrolünü sağlıyor ve size anında dönüş yapıyor. Sistem, yaptığı değerlendirme sonrası size ödeme planınızı sorarken, size uygun olmayan seçenekleri otomatik olarak eliyor. Böylece en yaygın kredi reddi sebeplerinden biri olan “aylık gelir ile kredi taksiti oranının örtüşmemesi” sebebi de ortadan kalkıyor. BankPozitif, bu sayede kredi başvurunuzun en kolay kabul edileceği bankalardan biri haline gelmiş durumda. BankPozitif’in 20 saniyede verdiği krediye buradan başvurabilirsiniz.

BankPozitif’ten 20 Saniyede Kredi” üzerine yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir