BankPozitif’ten Adrese Teslim Kredi

Bankalar müşterilerinin kolay bir şekilde kredi kullanması için sürekli kendilerini geliştirmektedir. BankPozitif adrese teslim kredi ürünü de bu yeniliklerden birine imza atıyor. Adrese teslim kredi ürününde hiç bir şekilde bankaya gitmenize gerek yok. Yapmanız gereken internetten kredi başvurunuzu yapmak ve sonrasındaki süreci beklemek. Nakit paranız ayağınıza kadar geliyor.

BankPozitif adrese teslim kredi kullanmak için hiç bir şubeye gitmenize gerek yok. Kredi başvurunuzu internet üzerinden gerçekleştiriyorsunuz. İnternet üzerinden yaptığınız kredi başvurusu sonrasında banka sizlere kısa bir süre içerisinde dönüş yapıyor. Bu süre içerisinde banka kredi risk raporunuzu çıkarıyor ve kredi kullanmaya uygun olup olmadığınızı denetliyor. Eğer krediyi kullanmaya uygunsanız banka yetkilileri verdiğiniz adrese geliyorlar. Adresinize gelen banka yetkililerine kredi kullanmak için gereken evrakları beyan etmeniz gerekmektedir. Bu işlemleri bittikten sonra kullanmak istediğiniz kredinin tutarı vermiş olduğunuz banka hesabınıza yatırılıyor.

Hiç bir yere gitmeden sadece internet üzerinden BankPozitif adrese teslim kredi başvurusu yapmak için buraya tıklayabilirsiniz. Buradaki bütün bilgileri doldurduktan sonra formu göndermeniz yeterlidir. Banka yetkilileri ile müşteri hizmetlerinden görüşe bilirsiniz. Ayrıca başvuru yaptıktan sonra kredinizi takip etme şansınızda var.BankPozitif adrese teslim kredi ürününü şuan için ülkemizde sınırlı sayıda il için sunmaktadır. Bu iller ise İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya,Gaziantep, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Kocaeli, Eskişehir, Kayseri,  Konya, Manisa, Mersin, Sakarya, Samsun ve Trabzon illeridir.İhtiyaç kredisi faiz oranı ise 12 ay vadeye kadar %1,23, 24 ay vade %1,33, 36 ay vade ise %1,41 olarak belirlenmiştir.

BankPozitif’ten Adrese Teslim Kredi” üzerine yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir