Besicilik Yatırım Kredisi

Hayvancılık ile uğraşanlar, Finansbank besicilik yatırım kredisi ürününden yararlanarak bir çok ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Kredinin özelliklerini ve nasıl başvuracağınızı yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Besicilik yatırım kredisi
Besicilik yatırım kredisi haycancılık mesleği ile uğraşanlar için oldukça yararlı bir kredi ürünüdür. Bu kredi ile hayvan alabilirsiniz, yemleme ünitesi ve yem karıştırma makinesi almak için kredi desteği alabilirsiniz. Besicilikte ihtiyacınız olan bu araçların yanı sıra inşa etmek istedikleriniz içinde bu kredi ürününden yararlanabilirsiniz. Hayvanlarınızın barınmasını sağladığınız ahırlarınızı genişletmek veya yeni bir ahır yapmak isteyebilirsiniz. Bu durumda gerekli olan nakit ihtiyacınızı Finansbank kredilerinden yararlanarak karşılamanız mümkün. Kredinizi kullanarak ihtiyacınız olan araçları ve inşaatları yapabilir, besicilik faaliyetlerinizi hem daha profesyonel bir şekilde sürdürür hem de faaliyetlerinizi büyütebilirsiniz.

Banka yatırım kredisinde yapacağınız yatırımın %85’ine kadar kredi desteği sunmaktadır. Ayrıca bankaya ipotekli teminat vererek 120 ay vade seçeneğinden de yararlanabilirsiniz. 120 ay vade seçeneği ile kullanmış olduğunuz krediyi rahat koşullar altında ödeme imkanı bulabilirsiniz. Ödeme periyotu olarak da banka iki seçenek sunmaktadır. Bu seçenekler 6 ayda bir ödeme ve 12 ayda bir ödemedir. Sizler kendi gelirinize uygun olanını seçerek ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Besicilik yatırım kredisi başvurusu
Finansbank besicilik yatırım kredisi başvurusu yapmanız için bankanın herhangi bir şubesine gitmeniz gerekmektedir. Krediye internet üzerinden veya telefon şubesi üzerinden başvuru yapılamamaktadır.
Kredi başvurusu yaparken de bankanın istediği evraklar ise, nüfus cüzdanı fotokopisi, çiftçilik belgesi, hayvan alımlarınızda hayvan pasaportları, işletme tescil belgesi, çalışma izni, kuruluş izni, yer seçim raporu evraklarıdır. Bu evraklar ile bankaya kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Banka gerekli incelemeleri yaptıktan sonra kredi başvuru sonucunuzu sizlere bildirecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir