Bimeks Kredi Kartı Taksit Seçenekleri

Müşterilerinin daha avantajlı alışverişler yapmasını sağlamak için büyük bankaların kredi kartlarıyla anlaşmalı olan Bimeks, Bipara ve Bimza gibi kampanyalarıyla da yıla hızlı bir giriş yapmıştır. Laptop’tan cep telefonlarına, müzik çalarlardan, yazıcılara, plazma televizyonlardan beyaz eşyaya kadar birçok ürün yelpazesini içerisinde bulunduran Bimeks, kredi kartı ile bu ürünler alma seçeneği sağlıyor.

Bimeks, kredi kartları içerisinde 9 taksite kadar taksit yapılabilmektedir. Akbank Axess kartı olan kişiler, Yapı Kredi World Kart sahipleri, Garanti Bankası bonus kart kullanıcıları, Ziraat Bankası Maximum kart sahipleri alışverişlerinde 9 taksit imkanlarından yararlanabilmektedir.

Paraf kart ve Finansbank kredi kartı sahipleri de 6+3 taksit seçeneklerini kullanabilmektedir. Bimeks’ten yapılan her alışveriş sonrasında Biparalarınızı da biriktirebilirsiniz. Bu sayede ilerleyen dönemlerdeki harcamalarınızı bedavaya getirebilirsiniz.

bimeks
bimeks

Bimeks kredi kartı taksit seçeneklerini kullanmak istemeyen kişiler peşin fiyatına da ürünleri alabilir. Peşin fiyatlı alışverişlerde yüzde 25’e kadar indirimler verilebilmektedir. Bazı fırsat ürünlerinde de yüzde 35’e varan indirim oranları kullanılmaktadır. Özellikle son dönemde Canon marka yazıcılarda bu indirimler göze çarpmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir