BP Club Card Puan Sorgulama

Ülkemizde hizmet vermekte olan akaryakıt firmalarından pek çoğu kendi müşterilerine yönelik olarak oldukça güzel olanaklar sunan ve pek çok farklı kampanyayı içeren kartlar sunmakta olup bu firmalardan biri de BP’dir. Sunmakta oldukları BP Club Card uygulaması ile oldukça farklı kapsamlarda kampanyalar sunulmak ile beraber söz konusu olan bu kartı kullanmakta olan kişilere her bir alışverişte de puan toplama imkanı verilmektedir. Bu sebepten dolayı tüm kullanıcılar BP Club Card puan sorgulama işlemi yapmak istemektedir.

Eğer siz de yapacağınız akaryakıt alışverişlerinde adı geçen bu firmayı kullanarak BP Club Card sahibi oldu iseniz ve sunulmakta olan birbirinden farklı kampanyalardan faydalanır iken bir yandan da puan biriktirme avantajını kullanıyorsanız bahsedilmekte olan puan sorgulama işlemine dair bilgi edinmeniz bu hususta oldukça önemli bir konu olmaktadır.

bp clup kart
bp clup kart

Söz konusu olan işlemi yapmak adına başvurabileceğiniz pek çok farklı yöntem olmak ile beraber bu konuda en tercih edilenler aşağıda belirtildiği gibidir.

  1. BP İstasyonları Aracılığı ile BP Club Card Puan Sorgulama

Söz konusu olan bu işlemi yaparak mevcut olan para puanlarınızı öğrenmek ve bu duruma göre harcamalarına yönelik olarak plan yapmak istiyor iseniz bu noktada sizin için en faydalı en basit şekilde bilgiye ulaştıracak olan uygulama adı geçen akaryakıt firmasına ait olan istasyonlara gittiğiniz zaman çalışanlardan yardım almak sureti ile bakiyenizi sorgulamaktır.  Anlatılmakta olan bu sistemi herhangi bir BP istasyonu aracılığı ile kullanabilirsiniz.

  1. BP İnternet Sitesi Aracılığı ile BP Club Card Puan Sorgulama

Bu sistem de son derece kolay ve kullanışlı bir seçenek olma özelliği taşımak ile  beraber yapılması gereken ilk şey adı geçen firmanın internet sitesine girmektir. Açılacak olan ekran üzerinde sağ üst köşede buluna  üye girişi bölümü üzerinden giriş ekranını açmak ve bu yeni sekmede de sahip olduğumuz söz konusu olan kartın numarasını belirlediğimiz şifreyi girmek gerekmektedir. Üye girişi işlemini gerçekleştirdikten sonra kartımız ile alakalı olan bakiye sorgulamasını kolaylıkla yapabilmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir