Burgan Bank Değerinizi Bilen Kredi

Ülkemizdeki bankacılık sektörü, özellikle de mevcut hükümet döneminde yapılan düzenlemeler ve çıkarılan yasalarla oldukça “sağlam” bir yapıya büründü. Kredi Kayıt Bürosu (KKB) tarafından yayınlanan kişisel kredi skorları, bankaların farklı müşteri profilleri için farklı hizmet paketleri sunabilmelerinin yolunu açtı. Zira bankalar için kredi verirken en önemli unsur, müşterinin risk düzeyi.

Burgan Bank Değerinizi Bilen Kredi Nedir?

Burgan Bank da son zamanlarda birçok bankadan gördüğümüz “risksiz müşteriye düşük faiz” akımına katılmış bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde banka tarafından yayınlanan basın duyurusu ile tanıtılan bu kredi, faiz oranı için standart bir rakam belirlemek yerine müşterinin değerlendirilmesi sonucu “kişisel” faiz oranı sunuyor.

Burgan Bank’ın “Değerinizi Bilen Kredi” paketinde, faiz oranları %1,07’den başlıyor. Kredinin maksimum kullanım tutarı 100.000 TL ve maksimum vade süresi de 36 ay olarak belirlenmiş. Bu da örneğin 10.000 TL tutar ve 12 ay vade ile kullanacağınız bir kredinin, aylık faizinin %1,07 (en iyi müşteriler için verilen oran) olması durumunda aylık maliyet oranının yalnızca %1,44 düzeyinde olmasını sağlıyor. Burgan Bank, kredinin faiz oranını belirleyebilmek için KKB tarafından sunulan skora ek olarak kendi değerlendirmesini yapıyor. Banka Tahsis Kriterleri çerçevesinde müşterinin kredi puanı belirleniyor ve her müşteri için banka tarafından ayrı birer “teklif” sunuluyor.

Burgan Bank Değerinizi Bilen Kredi Kampanyası ve Başvuru
Burgan Bank’ın bu kampanyası, sınırlı bir süre için sunuluyor. Bankanın Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Pınar Kuriş tarafından “bankanın müşteri portföyü ile uzun vadeli ilişkileri kurmak için sunulduğu” belirtilen bu kampanya yalnızca 30 Temmuz 2014 tarihine kadar ve yalnızca bireysel bankacılık müşterileri için sunulan kredilerde geçerli. Kampanyaya internet üzerinden başvuru yapmanız mümkün. Ancak bu başvurunun yalnızca bir ön onay süreci olduğunu ve asıl değerlendirmenin daha sonra yapılacağını ve bankanın değişiklik yapma hakkını saklı tuttuğunu unutmayın. Burgan Bank’ın “Değerinizi Bilen Kredi” kampanyasına buradan başvurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir