Burgan Bank Faal Hesap Nedir?

Burgan Bank, ülkemizin bankacılık sektörü içerisindeki yerini git gide kuvvetlendiriyor. Bankanın geçtiğimiz günlerde duyurduğu “faal hesap” hizmeti, “işletmenize güç, hızınıza hız katan kredi!” sloganı ile sunuluyor. Sizlerle Burgan Bank’ın ticari müşterileri için sunduğu nakdi kredi ürünlerinden biri olan Faal Hesap’ın ayrıntılarını paylaşıyoruz.

Burgan Bank Faal Hesap Özellikleri

Burgan Bank’ta açacağınız bir “Faal Hesap” aslında işletmenizin duyabileceği nakit ihtiyaçlarını daha kolay karşılamanız için oluşturulmuş bir kredi ürünüdür. Yani işletmeniz için bir Faal Hesap tanımlanması ile size bir tür kredi limiti belirlenir. Bu limit dahilinde faal hesabınızı online bankacılık arayüzü veya internet şubesi üzerinden kullanabilirsiniz. Kullandığınız limite göre ara ödeme ve geri ödeme yapmanız gerekecektir. Bu ödemeleri de yine dilediğiniz kanal üzerinden yapmanız mümkündür. Dolayısıyla, Faal Hesap bir tür KMH (Kredili Mevduat Hesabı) olarak çalışmaktadır.

Burgan Bank Faal Hesap Çeşitleri ve Avantajları
Burgan Bank’ın işletmenize en uygun hizmeti sunabilmesi için, Faal Hesap altında farklı geri ödeme planları oluşturulmuş. Bu sayede kullandığınız kredi tutarının her ay belli bir dilimini, veya her ekstre kesiminde toplam borcun %10’luk dilimini ödeyecek şekilde tercihinizi kullanabilirsiniz. Faal Hesap, internet şubesi üzerinden anında ulaşılabilen bir tür döngüsel kredi olarak çalıştığından, acil ödemeniz çıkması durumunda hesabınızda para olmamasına rağmen EFT dahi yapabilirsiniz. Burgan Bank Faal Hesap hizmetinin diğer rotatif kredilere göre en önemli avantajı ise, hesap kesim tarihi için bankanın belirlediği seçeneklerle sınırlı olmamanız. Yani Faal Hesap için ayın istediğiniz gününü hesap kesim tarihi olarak belirleyebilirsiniz. Burgan Bank’ın Faal Hesap ürününden yararlanmanız için, en yakın şubeye başvurmanız gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir