Burgan Bank Kredi Başvurusu

Burgan Bank Türkiye’de pek bilinmeyen bir banka olmasına rağmen aslında 25 yıllık bir geçmişe sahip. Son yıllarda yeni atılımlar yaparak farklı ürün ve hizmet paketleri sunmaya başlayan Burgan Bank, bireysel müşterileri için online bankacılık hizmetlerine çok önem veriyor.

Burgan Bank Kredi Türleri

Burgan Bank, bireysel müşterileri için birçok farklı kredi paketi sunuyor. Tüketici kredisi, taşıt kredisi, konut kredisi ve finansal destek kredisi veren banka, ayrıca mevduat hesabı müşterileri için KHM (Kredili Mevduat Hesabı) tanımlama hizmeti de sunuyor. Böylece evlilik harcamalarınızdan sağlık masraflarınıza, tatilden beyaz eşyaya her türlü “beklenmedik” masrafınız için Burgan Bank’ın hizmetlerinden yararlanmanız mümkün oluyor. Burgan Bank’ın bir avantajı da, tüm bireysel kredilerde masraf oranlarının azami %1,99 olarak belirlenmiş olması. Bu da kredi kullanımlarınızda daha düşük maliyetlerle karşılaşacağınız anlamına geliyor.

Burgan Bank İhtiyaç Kredisi Başvurusu
Burgan Bank’ın verdiği kredi hizmetleri arasında, yalnızca “ihtiyaç kredisi” için internet üzerinden başvuru yapabilmenizi sağlayan özel bir arabirim oluşturulmuş. %1,11’den başlayan faiz düzeyleri ile sunulan kredi, 3-36 ay vade ile veriliyor. Bankanın web sitesi üzerindeki formun doldurulması ile, ön onay süreci başlamış oluyor. Ön araştırmanın olumlu sonuçlanması halinde müşteriye geri dönüş yapılarak en yakın Burgan Bank şubesine davet ediliyor ve asıl işlem şubede gerçekleştiriliyor. Burgan Bank’ın ihtiyaç kredisi paketinde faiz oranları ise %0,95’ten başlıyor. Bu kredi paketinin dosya masrafı ise 210 TL olarak belirlenmiş.

Burgan Bank Kredi Başvurusu” üzerine 6 yorumlar

  1. düğün yapçam paraya ihtiyacım var 12000 ytl gelir belgem yok diye bana vermiyorlar gelirim 20000 fırında çalışıyo

  2. Acil krediye ihtiyacım var gelirim 2.000 bin fakat belgelendirme 800 yüz Kredi kartı ile kredilerimi kapatıp tek kalemde toplamak için kredi kullanmak istiyorum

  3. acil 20000 tl lazım 2500 tl maasla calısıyorum ama ödeme sıkıntısı olusturmadığım bir kredim var aylık 615 tl ödüyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

  4. Selam 15000 tl ihtiyacim var 2000 tl maasim var 1500 tl odemem var yardimlarinizi bekliyorum tsk ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir