Burgan Bank Kredi Kartı Başvurusu

2012 yılında Tekfenbank hisselerinin %99,26’lık dilimini satın alarak ülkemizin bankacılık sektörüne iddialı bir giriş yapan Burgan Bank, dünyanın farklı bölgelerinde girişimleri bulunan çokuluslu bir kuruluştur. Ortakları arasında Cezayir, Irak, Ürdün ve Tunus’tan farklı bankaları barındıran Burgan Bank, ülkemizde de Bonus Card program ortaklığı ile kredi kartı hizmeti sunuyor. Banka tarafından “hesaplı kart” adı ile sunulan ve yıllık ücret alınmayan alternatif bir kredi kartı da mevcut. Sizlerle Burgan Bank’ın kredi kartı başvuru bilgilerini paylaşmak istedik.

Burgan Bank Kredi Kartı Türleri

Burgan Bank, ülkemizde henüz emekleme aşamasında bulunuyor. Dolayısıyla bankanın kredi kartı müşteri portföyünü genişletebilmesi için, Bonus Card programı ile bir ortaklık kurulmuş. Bu da, Burgan Bank’tan alacağınız Bonus kartların, diğer bankalarla aynı olanakları sağlaması ve aynı maliyetlere sahip olması anlamına geliyor.

Burgan Bank şu an için Bonus, Bonus Plus, Bonus Premium ve Bonus Platinium kart çeşitleri sunuyor. Bu kartlar için yıllık 32 ilâ 65 TL ücret ödemeniz gerekiyor. Tüm bireysel kredi kartları için faiz oranları ise normal dönemde %2,02 ve gecikme döneminde %2,52 olarak belirlenmiş. Ayrıca posta ile ekstre gönderimleri için aylık 1 TL ücret alınıyor.

Burgan Bank’ın Bonus Card programı haricinde, “Hesaplı Kart” adında bir kartı daha bulunuyor. Yurtiçi ve yurtdışı alışverişlerinizde yıllık ücret ödemeden kullanabileceğiniz “Burgan Bank Hesaplı Kart” aynı zamanda 5000 TL teminatlı ferdi kaza sigortası ile birlikte sunuluyor.

Burgan Bank Kredi Kartı Başvurusu
Burgan Bank, ülkemize giriş yapalı henüz iki yıl oldu. Ancak banka Tekfenbank’ın köklü altyapısı üzerine kurulu olduğu için Türkiye genelinde 60’dan fazla şubesi bulunuyor. Burgan Bank’ın internet bankacılığı altyapısı henüz diğer bankalar kadar “detaylı” değil. Bu nedenle, bireysel kredi kartı başvurularınızı online bankacılık üzerinden yapmanız şimdilik mümkün değil. Bunun yerine, size en yakın Burgan Bank şubesine başvurmanız gerekiyor. Başvuru esnasında kimlik ve gelir belgelerinizi yanınızda bulundurmanız gerekiyor. Birkaç gün içerisinde sonuçlanan işlemler için şube duruma göre ek belgeler talep edebiliyor.

Burgan Bank Kredi Kartı Başvurusu” üzerine yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir