Burgan Bank Ramazan Kredisi

Ülkemizin bankacılık sektörüne hızlı bir giriş yapan Burgan Bank, dönemsel kredi kampanyaları kervanında yerini almış bulunuyor. Muhafazakar üst profil segmentine hitap eden, ancak Tekfenbank’tan getirdiği ciddi bir kitleye de sahip olan banka, Ramazan ayı için özel bir kampanya başlattığını duyurdu. Uzmanlar, Burgan Bank’ın ilerleyen dönemlerde farklı dönemsel kredi paketleri ile adından sıkça söz ettireceğini belirtiyorlar.

Burgan Bank Ramazan Kredisi Özellikleri

Burgan Bank’ın sunduğu Ramazan kredisi paketi, yalnızca bireysel müşterilere veriliyor. Bankanın yayınladığı basın bildirisinde bu kampanyanın amacı, “bireysel müşterilerin Ramazan ayı içerisinde doğabilecek küçük nakit ihtiyaçlarını gidererek banka ile uzun vadeli ilişkiler kurmalarını sağlamak” olarak belirtiliyor. Kredinin üst limiti, 10.000 TL olarak belirlenmiş. Çekilen kredinin tutarından bağımsız olarak, 2 aylık taksit erteleme avantajı sunuluyor. Ayrıca, faiz oranları da %0,74’ten başlıyor. Tahsis ücreti olarak kredi tutarı ve vadeye göre 179 ilâ 249 TL alınıyor. Bu da, Burgan Bank Ramazan Kredisi kampanyası ile alacağınız 10.000 TL için 12 ay vadede aylık taksit tutarınızın 899 TL ve aylık maliyet oranınızın %1,59 seviyesinde kalmasını sağlıyor.

Burgan Bank Ramazan Kredisi Başvuru Koşulları
Bankanın bu kampanyasının süresi Ramazan ayı ve bayramdan bir sonraki gün ile sınırlı tutulmuş. Yani, bu kredi kampanyasına 31 Temmuz 2014 tarihine kadar başvurmanız mümkün. Belirlenen maliyetlere BSMV ve diğer vergiler dahil. Başvuru esnasında Burgan Bank müşterisi olmanız gerekmiyor. Yanınızda kimlik ve gelir belgelerinizi bulundurmalısınız. Burgan Bank, Ramazan Kredisi kampanyası için internet üzerinden başvuru için de bir arabirim oluşturmuş. Ancak buradan yapılan başvuru, bir ön onay niteliğinde ve kabul cevabı verilen müşteriler bankanın en yakın şubesine davet ediliyorlar. Burgan Bank Ramazan Kredisi kampanyasına buradan başvurabilirsiniz.

Burgan Bank Ramazan Kredisi” üzerine 2 yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir