Burgan Bank Şube İletişim Bilgileri

Burgan Bank, ülkemizde pek bilinmeyen bir banka olmasına rağmen aslında kökeni 1989 yılında kurulan Tekfenbank’a dayanan eski bir banka. 2012 itibariyle hızlı bir başlangıç yapan Burgan Bank, şu anda “yüksek profil” müşterilere yönelik “özel bankacılık” hizmetleri ile dikkat çeken bir banka. Uzmanlar ilerleyen yıllarda Burgan Bank’ın önemli bir yatırım bankası olacağını tahmin ediyorlar.

Burgan Bank Genel Müdürlük

Burgan Bank’ın Genel Müdürlük ofisi Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi Tekfen Tower 209 34394 Şişli İstanbul adresinde bulunuyor. Burgan Bank genel müdürlüğü telefon numarası ise 0212 371 37 37. Buraya ayrıca 0212 371 42 42 ve 0212 357 08 08 faks numaraları üzerinden ulaşmanız da mümkün. Burgan Bank’ın genel müdürlüğüne e-posta ile bizeulasin@burgan.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Bankanın genel müdürlük ofisi dışında, normal bankacılık işlemleri için kullanılan ve 7 gün 24 saat hizmet veren müşteri hizmetleri çağrı merkezine ise 0850 222 8 222 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Burgan Bank Şubeleri Nerelerde?
Burgan Bank, Tekfenbank’tan devraldığı mirasın üzerine yeni şubeler eklemeye hızla devam ediyor. Uzmanlar bankanın ilerleyen dönemlerde “her yerde karşımıza çıkan” bankalardan biri olacağını tahmin ediyorlar. Zira Burgan Group daha önce giriş yaptığı tüm ülkelerde sektörün en büyük beş markasından biri haline gelmiş durumda. Burgan Bank’ın Türkiye Bankalar Birliği’nin sunduğu 2014 Temmuz verilerine göre Türkiye çapında 60 şubesi bulunuyor. Bankanın web sitesinde bu şubelerin iletişim bilgilerine ulaşabileceğiniz ve adreslerini harita üzerinde görüntüleyebileceğiniz özel bir arabirim oluşturulmuş. Bu arabirim üzerinden şubelere ek olarak tüm Burgan Bank ATM adreslerini de görebilirsiniz. Burgan Bank’ın şube ve atm görüntüleme arabirimine buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir