Burgan Bank Telefon Bankacılığı Numarası

Cezayir, Irak, Ürdün ve Tunus’tan sermaye grupları ile oluşturulan ve çokuluslu bir bankacılık iştiraki olan Burgan Bank Group, Türkiye’nin bankalar arası rekabet ortamına 2012 yılında etkili bir giriş yaptı. Özellikle sosyal medya mecralarında etkili iletişim kullanımı ve “üst profil muhafazakâr” müşteri kitlesine hitap eden marka imajı ile Tekfenbank’ın hisselerini satın alarak üzerine kurulduğu mirası güçlendireceği yönünde olumlu sinyaller vermesi Burgan Bank’ı Türkiye’nin “genç ve etkili” bankalarından biri yapmıştır. Biz de sizlerle Burgan Bank’ın telefon bankacılığı başta olmak üzere en çok ihtiyaç duyabileceğiniz iletişim kanallarını paylaşmak istedik.

Burgan Bank Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Burgan Bank ile iletişim kurmak için, bankanın 7 gün 24 saat hizmet veren 0850 222 8 222 numaralı ücretsiz telefon numarasını kullanabilirsiniz. Burgan Bank’ın çağrı merkezi, birçok “büyük” bankayı kıskandıracak kadar hızlı ve net bir üslupla çalışıyor. Üst profil müşterilere hitap eden ve “özel bankacılık” uygulamaları ile dikkat çeken bir bankanın çağrı merkezinin de kaliteli olması gerekiyor ve Burgan Bank bu beklentiyi karşılıyor. Ancak uzmanlar bankanın piyasaya “cesur ve temkinli” bir giriş yapmayı hedeflediğinden, bazı yüksek risk gerektiren hizmetleri şimdilik sınırlı düzeyde sunduğunu belirtiyorlar.

Burgan Bank Genel Müdürlük Adres ve Telefon Bilgileri
Burgan Bank’ın çağrı merkezine ek olarak farklı iletişim kanalları da mevcut. Bankanın Genel Müdürlük ofisine 0212 371 37 37 numaralı telefonla ulaşabilirsiniz. Genel Müdürlük ofisine faks göndermek için ise, 0212 371 42 42 veya 0212 357 08 08 hatlarını kullanmanız gerekiyor. Bankanın genel merkezi Burgan Bank A.Ş. Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi Tekfen Tower No:209 PK:34394 Şişli İstanbul adresinde bulunuyor. Genel Müdürlük ofisine ayrıca bizeulasin@burgan.com.tr adresine bir e-posta göndererek de ulaşabilirsiniz. Burgan Bank’ın SWIFT kodu “TEKFTRIS” dealing kodu “TKFB” ve telex kodu da “39511XPRS TR” olarak belirlenmiş. Size en yakın Burgan Bank şube veya ATM lokasyonunu harita üzerinden bulabileceğiniz ve iletişim bilgilerini görüntüleyebileceğiniz arabirime ise buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir