Burgan Bank’tan İşletmelere İstediğinde Öde Kredisi

Ülkemizin bankacılık sektörü, 2001 yılında yaşanan ekonomik krizin ardından alınan yasal önlemlerle ve ardından mevcut hükümetin ekonomik istikrar politikasının şekillendirmesiyle, belirgin biçimde “sağlam” bir yapıya büründü. Sıkı rekabet koşullarında bankaların öne çıkabilmek için her yolu denediklerini görmek, en çok tüketicileri sevindiriyor. Burgan Bank da geçtiğimiz günlerde “faizler inse de, çıksa da KOBİ’lerimizi koruyan kredi” sloganı ile yeni bir hizmet paketini tanıtıma sundu.

Burgan Bank İstediğinde Öde Kredisi Nedir?

Burgan Bank’ın ticari işletmelere yönelik nakdi kredi paketleri arasında yer alan “İstediğinde Öde Kredisi” aslında KOBİ’lerin işletme ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor. Birçok kuruluş için nakit döngüsünün yönetimi oldukça güç bir süreç. Bunun yerine kredi kullanımı, işleri kolaylaştırabiliyor. Burgan Bank’ın bu kredisi ile ödeme planınızı kendiniz oluşturabiliyorsunuz ve faiz değişikliklerinden etkilenmiyorsunuz. Sabit faizli olan bu kredi ile ödeme planına bağlı olmaksızın istediğiniz miktarda geri ödeme yapmanız durumunda dahi herhangi bir ceza ya da komisyon alınmıyor. Ayrıca faizlerin düşmesi durumunda kredinizi erken kapatmak isterseniz de erken kapama ücreti alınmıyor.

Burgan Bank İstediğinde Öde Kredisi Koşulları ve Başvuru
Burgan Bank’ın bu hizmeti için faiz ödemeleri üç aylık periyotlar halinde yapılıyor. Yani anapara ödemelerinden bağımsız olarak, borcunuza tahakkuk eden faizi Mart, Haziran, Eylül, Aralık aylarında ödemeniz gerekiyor. Anapara ödemelerini ise istediğiniz ayda yapabiliyorsunuz, ancak maksimum vade 12 ay olarak sınırlandırılmış. Burgan Bank’ın sunduğu İstediğinde Öde Kredisi’ne internet üzerinden başvuru imkânı ise bulunmuyor. Bu hizmetten yararlanmak için, size en yakın Burgan Bank şubesine başvurmanız ve kurumsal müşteri temsilciniz ile görüşmeniz gerekiyor. Ayrıca 0850 222 8 22 numaralı Burgan Bank çağrı merkezinden de İstediğinde Öde Kredisi ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Burgan Bank’tan İşletmelere İstediğinde Öde Kredisi” üzerine yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir